Головна Цікаво Бізнес Amazon

Бізнес Amazon

Хочете розпочати власну справу, але не знаєте з чого почати? У Вас сотні ідей, але Ви не знаєте, як їх реалізувати? Все просто, займіться торгівлею. Торгівля завжди виступала основним бізнесом в усі часи та епохи. Кожен раз люди купують і продають. Різниця тільки в часі і методах торгівлі. Якщо колись торгували тільки на ринках, то сьогодні можна торгувати в інтернет-магазинах, на торгових майданчиках і спеціальних платформах. Якщо Ви плануєте розпочати активних продажів і заробляти на цьому, зверніть увагу на торгову площадку Amazon.

Можливості міжнародного майданчика Amazon

Amazon – міжнародна майданчик, про яку знають всі. Разом з Amazon Ви зможете без проблем продавати товари в будь-які країни світу, без обмежень. Ваш ринок не обмежується тільки територію країни, в якій Ви проживаєте. З бізнесом на Amazon є можливість завоювати світових клієнтів, запропонувавши свій товар. Це в рази збільшує шанси на успіх. Якщо в одній країні попит на Ваш товар може бути дуже низьким, в будь-який інший Ви можете користуватися скаженою увагою покупців.

Торговий майданчик Amazon в цифрах:

  • Більше 30 категорій товару;
  • Більше 13 торгових майданчиків;
  • 180 країн, які торгують на Amazon.
  • Як почати працювати з Amazon?

Щоб почати свій бізнес на Amazon, перш за все, потрібно отримати персональний аккаунт. Цей обліковий запис дозволить Вам вести свій рахунок, додавати товари і здійснювати всі наступні дії. Для нових користувачів Amazon вводить перевірку даних до 28 днів. Працівники Amazon активно перевіряють всі ваші дані, достовірність записів і можуть відмовити в реєстрації у разі неправильності даних. Тому на цьому етапі краще відразу купити готовий аккаунт, що вже пройшов повну верифікацію. Як це зробити? Amazmarkets допоможе детальніше ознайомитися з покупкою аккаунта.

Варіанти акаунтів в Amazmarkets

Якщо Ви готові придбати аккаунт на Amazon, Ви повинні знати, що можна вибрати аккаунт вже з історією продажів, а можна придбати новий верифицирован аккаунт. Якщо Ви плануєте продавати на Amazon відразу великими партіями товарів, різним асортиментом, краще відразу купувати готовий аккаунт, який має історію продажів. Такий аккаунт раніше належав певній людині, який активно торгував на Amazon. Такий аккаунт має хороший рейтинг, позитивну динаміку роботу і хороші відгуки покупців. Для початківців, можна купувати новий, верифицирован аккаунт. Такий аккаунт повністю новим, проте вже пройшов всі перевірки даних працівниками Amazon.