Головна Цікаво Бухгалтерські послуги від компанії «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсорсинг »

Бухгалтерські послуги від компанії «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсорсинг »

Коли Ви працюєте над власним бізнесом, Вам не обійтися без бухгалтера, адже всі Ваші дії повинні супроводжуватися бухгалтерськими операціями. І Вам потрібен не просто бухгалтер, який ідеально знає Податковий кодекс, а людина, якій Ви зможете довірити свої рахунки і секрети роботи. Більшість підприємців змінюють бухгалтерів раз по раз, поки не знайдуть людину, яка їм підходить. А все це відбивається на роботі підприємства і ведення звітності. Тому найкращим варіантом на сьогодні є не просто пошук бухгалтера, а співпраця з компанією, яка надає бухгалтерські послуги. Однією з таких є компанія «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг ».

Що може запропонувати компанія «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »?

Компанія «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »- це ціла структура бухгалтерів різних напрямків роботи, які в цілому пропонують комплексну систему бухгалтерії і обліку на Вашому підприємстві. Почавши співпрацю з «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг », за Вами буде закріплений окремий бухгалтер, який буде вести Вашу компанію.

Які послуги може запропонувати компанія «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »?

Завдяки великому колу фахівців, компанія може запропонувати саме ті послуги, які необхідні Вашому підприємству. Серед основних послуг, це:

  • Аудиторські послуги;
  • Консалтингові послуги;
  • Бухгалтерські послуги для юридичних осіб;
  • Бухгалтерські послуги для фізичних осіб.

Відвідавши сайт компанії «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »buhuslugi.com.ua, можна побачити, що тут можна знайти бухгалтера для будь-якого підприємства, незалежно від форми власності. Компанія працює на ринку ще з 2006 року і має великий багаж досвіду у веденні обліку. Весь персонал компанії представляють тільки кращі бухгалтера, зарекомендували себе.

Ціни на послуги бухгалтера

Компанія працює над своєю репутацією, тому пропонує тільки оптимальне співвідношення «ціна-якість». «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »пропонує на послуги бухгалтера ціну, що досить низька на ринку. Бухгалтерський супровід ФОП починається від 600грн, організацій – від 800 грн. Це орієнтовна ціна, адже все залежить від обсягу роботи і складності виконання. Однак, незважаючи на ціну, як показує практика, співпраця з «Аудіт.Бухгалтерія. Аутсортинг »все одно виходить дешевше, ніж створення окремого відділу на підприємстві.