Головна Цікаво Що принесе нам Синій Кінь

Що принесе нам Синій Кінь

1475

Для кожної людини Новий рік – це довгоочікувана подія. Всі ми чекаємо від нього чогось чарівного, радісного і світлого. Безперечно, всім цікаво знати, що готує нам Новий 2014 рік Коня і чого чекати всім знакам Зодіаку.

Головна стихія року – вода. Вона характеризується динамічністю, мінливістю, здатність проникати скрізь і швидко змінюватися. Синій колір Коня – це колір космосу, темряви над безоднею. Майбутній рік Коня 2014 принесе людям нестабільність і зміни в житті, навіть у дрібницях. Тому важливо діяти сплановано і обдумано, бути обачними та обережними. Багатьом знаками Зодіаку в наступному році може невимовно пощастити. Здійсняться задумані плани і довгоочікувані великі зміни в житті – заміжжя, придбання житла, зміна місця проживання, народження дітей. Рік принесе нам безліч самих яскравих емоцій і вражень.

Талісманом року вважають Синього Дерев'яного Коня. У нього досить велике коло інтересів. Кінь не терпить зайвої метушні й шуму, тому зустрічати рік Коня 2014 рекомендують у тісному сімейному колі з друзями та рідними. Краще відмовитися від галасливих компаній.

У рік Коня легше прийняти несподіване рішення для розвитку бізнесу, ніж чекати на виконання старих планів. До такого розвитку подій підштовхує вплив коня. У 2014 році буде простіше почати нову авантюру, ніж дивитися в обличчя реальності. Крім того, кінь, на відміну від змії, провокує легке ставлення до грошей. Кінь живе на широку ногу, тому легко піддатися спокусі і почати витрачати надто багато грошей на розваги і свята.

Що стосується економічної ситуації, то в рік Коня середини чекати не доводиться. Час золотої середини, дипломатії та планування закінчується разом з роком Водяної змії. У світовому масштабі можна очікувати посилення економіки деяких країн, в той час як інші випробують економічний колапс. Можуть спостерігатися сильні коливання цін і нестабільність на фондових ринках. У фінансовій сфері чекайте воєн, битв і сутичок по всьому світу.

До чого це призведе? Рік Коня закінчиться або тріумфом, або трагедією. У рік Коня ви можете дозволити іншим лідирувати, але і вам також доведеться діяти швидко. Рішучі дії не варто відкладати, і це принесе успіх. Проте, якщо немає 100-відсоткової впевненості, то краще все-таки утриматися. Кінь, тигр, собака або вівця витягнуть найбільшу вигоду від впливу знамень 2014 року.

Майте на увазі, що кінь відрізняється гарячим, диким, норовливим і незалежним характером, а також володіє хорошою інтуїцією і звик покладатися на своє чуття, тому він не витрачає час на довгі роздуми і планування. У 2014 році можна купити будинок або зробити іншу велику покупку, запустити бізнес, подорожувати по світу або отримати підвищення по роботі. Дослухайтесь до інтуїції.

Окрему увагу приділіть поверненню до природи. Кінь звик до свободи. Відчуйте смак пригод. Враховуючи вплив елемента дерева, прагнення до озеленення та природи буде подвійно виправданим

Найбільш сприятливим 2014 рік буде для народжених у рік Коня.

Людям, народженим в рік Щура, слід проявляти усіляку обережність, оскільки Кінь не любить цих тварин. Їм варто не ризикувати грошима і не переоцінювати своє здоров'я.

2014 р. буде позитивним для Бика, бо Бик трудоголік, як і Кінь.

У Тигрів все буде непогано, їх чекає маса цікавих можливостей та ідей.

Кроликів очікують збої в задуманому, дрібні неприємності, потрібно не опускати руки.

Дракони можуть безперешкодно веселитися, їх очікують великі прориви в усіх життєвих сферах.

Зміям нічого побоюватися, якщо вони самі не створять собі проблеми.

Коней і Овець пов'язує давня дружба, тому їх чекає щастя і везіння.

Невгамовних Мавп можуть підстерігати пастки, рекомендується уникати необдуманих витрат, ризикованих проектів і незрозумілих відносин.

Народженим під знаком Півня пощастить у коханні і придбанні товарів.

Собакам можна сміливо чекати успіху, тільки потрібно проявляти активність.

Кабанам в 2014 році згідно зі східним календарем рекомендується вести себе свідомо: ніяких зрад, ніяких навантажень, все має бути продумано і приносити користь.

У 2014 році пощастить тим, хто зуміє налагодити з Конем добрі стосунки. Головне в спілкуванні з Конем – не намагатися підходити ззаду, щоб не отримати копитом в лоб.