Головна Цікаво Чи залежить потенція від занять бодібілдингом? Правда чи міф

Чи залежить потенція від занять бодібілдингом? Правда чи міф

84

Існує стійке твердження, що всі, хто займається бодібілдингом, є імпотентами і навіть якщо купити Вімакс, то ефекту від нього не буде. Правда це чи стійкий міф, придуманий ледарями?

Натуральний бодібілдинг

Цей вид спорту передбачає гіпертрофії м’язової маси і зменшення жирового прошарку для більш естетичного вигляду тіла. Домогтися результатів у такому спорті дуже важко. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб наростити м’язову масу. Досягти мети можна двома шляхами:

  • Фізична активність з обтяженнями;
  • Фізичне навантаження з прийомом стероїдних препаратів.

У першому випадку бодібілдинг буде в плюс сексуальної активності, детальніше тут https://vimax-forte.com/ua. Адже приріст м’язових волокон безпосередньо залежить від чоловічих статевих гормонів. Чим рівень вище, тим ефективніше буде гіпертрофія м’язів. При виконанні вправ з обтяженням тестостерон в організмі підвищується.
Є ряд вправ, які є найефективнішими, так як при їх виконанні в кров відбувається викид гормонів. Ці вправи називаються базовими, так як при їх виконанні задіяні всі м’язи організму. Досягається максимальний ефект. Такими вправами є:

  • Присідання зі штангою;
  • Станова тяга;
  • Жим штанги лежачи.

Існує маса варіацій даних вправ з різним інвентарем, але найефективніші зі штангою. Такі навантаження збільшують приплив крові до всіх органів, що позитивно впливає на чоловіче здоров’я. Згодом у спортсмена якість тіла стає краще. Зміни в дзеркалі стануть своєрідним стимулом для чоловіка.
Привабливе тіло додає впевненості в собі. Йдуть комплекси або психологічні затиснення. Постійні фізичні вправи в тренажерному залі тільки поліпшать потенцію. Рівень чоловічих гормонів буде завжди в нормі, а це безпосередньо визначає якість сексуального здоров’я чоловіка. Ослаблення потенції при натуральному бодібілдингу може виникнути при підготовці до змагань.
У цей період спортсмен дотримується суворої дієти. Вона, як правило, дуже прісна і одноманітна. Фізичні навантаження в цей період позамежні. Багато сил залишається в тренажерному залі. Після таких тренувань часом і їсти не хочеться, тільки спати. Тут вже не до сексу. Після проходження змагань все дуже швидко приходить в норму. З прийомом улюбленої їжі і звичайними тренуваннями ерекція знову стабільна.

Хіміки

Хіміками називають бодібілдерів, які приймають стероїдні гормони. У таких чоловіків процес набору м’язової маси йде швидше. Але якість життя від цього страждає. В тому числі і потенція. Постійний прийом стероїдів може привести до повного припинення вироблення власного тестостерону. Тому перш ніж почати прийом таких препаратів, потрібно задуматися. Кому будуть потрібна Краса накачаного тіла, якщо основний м’яз перестає працювати.
Відповідаючи на питання, поставлене вище, хочеться сказати, що помірні фізичні навантаження і збалансоване харчування будуть запорукою чоловічого здоров’я на довгі роки.