Головна Цікаво Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

82

Карантин-карантином, але таке сонячне, променисте і радісне свято, як Міжнародний день захисту дітей, таки завітало у нашу древню Бущину.

У Буську дитячу бібліотеку святково прикрашену синьо-жовтими кульками, завітали вихованці ДБСТ, якими опікуються Олег та Оксана Сороки. Тато з мамою та їхні дітки – Сніжана, Василина, Домініка-Вікторія, Софія-Іванка, Марія-Інеса, Діана, Арсен-Володимир – одягли чудові українські вишиванки і від цього у бібліотеці стало ще святковіше.

У читальному залі на дітей очікував сюрприз – майстер-клас від художниці – мисткині Лілії Андрєєвої: були розмальовки фрагментів українських народних казок, виготовлення паперових фігурок методом орігамі. Діти відгадували героїв казок, запускали виготовлені власноруч паперові літачки, слухали казки. До активного мастер-класу долучились представники влади – голова Буської РДА Олег Коваль, голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин та заступник голови РДА Тарас Дума.

Олег Коваль приєднався до дитячого мастер-класу і спільно з дітками забарвлював розмальовки. Вітаючи дітей та їх опікунів зі святом, він зауважив, що у нашій країні чужих дітей не буває. І як добре, що є такі люди, як родина Оксани та Олега Сорок, котрі вміють дарувати щастя родинного тепла. Саме тому, на останній сесії Буської районної ради, на потреби ДБСТ виділили 49тис.грн.

Голова РДА Олег коваль та голова районної ради Богдан Глова подарували вихованцям ДБСТ цікаві та пізнавальні книжки в домашню бібліотеку.

А з яким задоволенням дітки ласували дуже смачним тортиком, який спекла для них директор НД с.Побужани Марія Гродзевич!

Наостанок – фотографії з веселими кульками під мирним небом лелечого краю.

Свято вдалося!

Інформація і фото Людмили Ціхоцької.

Чужих дітей не буваєЧужих дітей не буваєЧужих дітей не буваєЧужих дітей не буває