Головна Цікаво Чилера для басейну – де купити

Чилера для басейну – де купити

Всі власники басейну знають, що для його нормального функціонування і нормальної роботи потрібно багато різного устаткування. Особливо для тих басейнів, призначених не тільки для плавання, але і для загартовування організму. Щоб загартувати своє тіло, потрібно кожен день привчати себе до плавання в холодній воді. Знавці такої процедури знають, що температура повинна бути від 5 до 10 градусів тепла. Для того, щоб басейн зберігав саме таку температуру, потрібно встановлять спеціальне обладнання – чиллери. Щоб це таке і де їх можна придбати?

Функції і призначення чиллерів

Чилера – спеціальне обладнання, що підключається до басейну, яке може виконувати дві функції:

  • Охолоджувати воду – використовується в разі, коли потрібно знизити температуру води. Якщо потрібно підтримувати температуру води на певному рівні, не залежно від пори року краще використовувати чилера, а не лід.
  • Нагрівати воду – використовуються для підігріву води. Якщо Вам потрібно, щоб вода в басейні була теплою і відповідала певним параметрам є певні моделі чілерів, які не тільки мають функцію охолодження, але і нагрівання.

Де ж придбати чилера для басейну?

На сайті Овекон можна купити чилера для води https://ovekon-servis.com.ua/chillera-dly-basseinov/. Саме тут надано професійне обладнання для басейнів, яке на 100% виконає свої функції в будь-якій ситуації. Щоб вибрати необхідну модель, потрібно розуміти з чого складається чиллер. У такого обладнання є 4 компонента:

  • компресор;
  • теплообмінник;
  • Керуючий щит;
  • Конденсатор.

Якісні складові кожного елемента гарантують ідеальну роботу пристрою протягом багатьох років. Правильно підібрані чилера відповідно до площі басейну, і необхідними температурними показниками гарантують ефективну роботу. Такий пристрій буде захищати від температурних стрибків і зовнішньому середовищі. Його можна запрограмувати на певну роботу і забути про проблеми з басейном назавжди.

Вартість чиллерів для басейну від Овекон

Інтернет-магазин Ovekon є офіційним продавцем такого обладнання і пропонує ціни від виробника. Саме тут можна придбати чилера професійного спрямування за набагато нижчими цінами, ніж у конкурентів. Щоб розрахувати точну вартість такого обладнання, краще звернутися до менеджерів інтернет-магазину. Вони розрахують необхідну потужність чиллера і підберуть весь комплект обладнання саме під Ваш басейн.