Головна Цікаво Чим приваблює дітей лялька з вихованцем Enchantimals

Чим приваблює дітей лялька з вихованцем Enchantimals

Кажуть, що сучасні діти байдуже ставляться до іграшок, адже практично у кожного малюка є гаджет

Але це не відноситься до ляльок. Для дівчаток (і для хлопчиків теж) важливі тактильні відчуття, рольові ігри. Ляльки серії Enchantimals здатні розбурхати фантазію, придумувати різні сюжети для самостійної гри або вечірки з подружками. Лялька з вихованцем Enchantimals MATTEL FNH22 GJX41 – справжня мрія для дівчаток від 3 років.

Ляльки цієї серії – жителі казкового підводного світу. Вихованець кожної ляльки має з нею велику схожість. Вони, немов єдине ціле. Герої пов’язані міцною дружбою і важливим завданням – охороною чарівного лісу. Кожен персонаж вже має ім’я, але діти можуть назвати ляльок по-своєму. У кожної героїні і її вихованця свій характер. Його не важко уявити, адже серія ляльок натхненна мультфільмом. Таким чином простіше уявити, як би повелася лялька в реальній ситуації.

Іграшки, які дублюють мультиплікаційних героїв, користуються великою популярністю у дітей. Під час перегляду мультика загоряється уява, малюк співпереживає героям, бажає їм допомогти і захистити. З оригінальною лялькою Enchantimals це зробити нескладно. Виробник подбав про комфорт і безпеку дітей. Іграшки виготовлені з нешкідливих матеріалів, волосся у ляльок м’які, їх можна розчісувати, руки і ноги рухливі.

Яку ляльку купити для дівчинки

Як сумочок для жінки, так і ляльок для дівчинки не буває багато. Такий подарунок сподобатися і малятам 2-3 років, і «дорослим» семирічним леді. Якщо вам довелося купити ляльку на подарунок, безпрограшними варіантами стануть:

  • Пупси. Такі ляльки підходять для дівчаток до 4-5 років. Вони подобаються малюкам, оскільки дозволяють придумувати рольові ігри, стати «мамою», годувати дитину, ходити на прогулянку. Сучасні пупси мають значну комплектацію: пляшечки, одяг, памперси і ін.
  • Барбі. Це класика серед ляльок. Але Барбі вже не така, якою була 20-30 років тому. Виробники почали випускати серію ляльок, які більше нагадують справжніх людей (за параметрами, вибору професії, фізіологічним особливостям). Психологи радять грати з такими ляльками, оскільки це дозволяє дітям нормально сприймати своє тіло.
  • Серії ляльок, герої мультфільмів. Діти в захваті від такого подарунка, тому що можна зібрати всю колекцію улюблених героїв, придумувати сюжети для гри, розважатися цілими компаніями.

У магазині «Є-твоє» величезний асортимент ляльок на будь-який смак. Якщо потрібна допомога, менеджери на зв’язку в робочий час. Підписка на сторінку дозволить бути в курсі нових надходжень.