Головна Цікаво Де купити камери відеоспостереження

Де купити камери відеоспостереження

Відеоспостереження для супермаркету стало невід’ємною частиною функціонування торговельних центрів. Щоб гарантувати безпеку клієнтів, персоналу і запобігти порушенням закону, вигідно встановити спеціальні камери. Компанія Укрспецмонтаж пропонує різні системи безпеки для будь-яких торгових площ.

Відеоспостереження від УКРСПЕЦМОНТАЖ: види, особливості, переваги

У сфері контролю за точками продажу компанія Укрспецмонтаж пропонує індивідуальний підхід для кожного клієнта, і гнучке рішення навіть найскладніших проектів. В асортименті сучасне обладнання, системи, що дозволяють здійснювати комплексну безпеку супермаркетів і невеликих магазинів. Клієнти можуть вибрати послугу з таких пропозицій:

  • Установка системи, яка підраховує кількість відвідувачів. Такі системи дозволяють формувати щоденні звіти, аналізувати і оптимізувати продажу.
    Установки спостереження з тепловими картами. Ще таку систему називають «риб’яче око». Технологія допомагає бачити найбільш відвідувані зони і посилювати контроль за ними, а також проводити аналіз найпопулярніших торгових марок серед покупців.
  • Спостереження для супермаркетів. Технологія «коридору» дозволяє отримувати чітке зображення між торговими рядами, щоб звести до мінімуму крадіжку товару.
    Спостереження для кас обслуговування. Широкий асортимент засобів відеоспостереження дає можливість встановити камери з високою роздільною здатністю, щоб співробітники змогли з легкістю вирішувати спірні ситуації з клієнтами.
  • Спостереження за зоною паркування. PTZ-камери від УКРСПЕЦМОНТАЖ, які знімають з високою роздільною здатністю, здатні спростити питання порушень паркування, аварій, спроби крадіжок.
  • IP-камери: сучасний метод контролю торгових зон

IP-камери по достоїнству оцінили власники торгових залів, оскільки вони можуть поєднуватися з іншим охоронним устаткуванням і працювати в автономному режимі. Такий вид камер пропонує набагато більше функцій, ніж їх попередники.

Можливий перегляд відео як з камери, так і з реєстратора. При виборі цього пристрою необхідно звертати увагу на його дозвіл, від якого залежить якість знятого матеріалу. Особлива цінність IP-камер в тому, що вони можуть вести нічна зйомка (в чорно-білому та кольоровому режимах), а тому опадає необхідність купувати додаткове обладнання. Ціни на IP-камери стартують від 1600 грн. Купити техніку можна в інтернет-магазині з можливістю доставки в усі регіони країни.