Головна Цікаво Де купити коробки для піци оптом від виробника

Де купити коробки для піци оптом від виробника

Піца у всі часи була улюбленою стравою не тільки для Італії, звідки й її походження, але у всіх країнах світу. Секрет її успішності, напевне, у різноманітності смаків: можна використовувати багато різних інгредієнтів та технік приготування, щоб ця страва запала у душу. Але чи сподобається найвишуканіша піца, якщо вона втратила всі свої важливі властивості, такі як запах, рівень температури, при доставці з одного пункту призначення до іншого?

Так, у наш час доставкою та приготуванням піци “з собою” займаються всі піцерії, які можна зустріти у вашому місті. Та чи використовують вони якісні коробки для піци? Та взагалі, чи знають вони різновид таких пакувань? Давайте розберемося, а ви вже порівняєте з тим закладом, який часто відвідуєте — дотримуються вони вимог якості?

Різновид коробок для піци

Основне призначення будь якої коробки для піци – це зберігання найкращих якостей та товарного виду страви. Нерідко зустрічаються випадки, коли навіть у великих мережах ресторанів, беручи піцу разом із коробкою, помічаєш при відкритті те, що вона виглядає не надто й привабливо, порівняно з картинкою в меню.

Давайте розберемося із тим, які різновиди коробок для піци існують на сьогоднішній день:

  • Коробки для продажу замороженої піци — стійкі до низьких температур, а а також до її перепадів. Не деформуються при розморожуванні та повністю зберігають зовнішній вид продукту;
  • Коробки для доставки гарячої піци — під час виготовлення коробок для доставки піци використовується щільний та жорсткий картон, щоб запобігти деформації коробки під час перевозки кур’єром. Тобто такі коробки успішно справляються із двома задачами одразу: не розмокають від конденсату та не просідають під сильною вагою.

У Львові у вас є унікальна можливість замовити будь яку коробку для доставки піци, а також замовити нанесення логотипу власного закладу на такі коробки. Це дуже вигідна пропозиція для власників піцерій, оскільки ви замовляєте коробки безпосередньо у виробника, а це значить що не переплачуєте свої кошти.

Компанія Evopack

Виготовленням та продажем коробок для піци займається компанія Evopack https://evopack.com.ua/korobky-dlya-piczy/. Вони являються спеціалістами у цій справі ще з 2005 року. За цей час вони стали надійними партнерами багатьох закладів не тільки у Львові, але й у всій Україні. Вони опрацювали більше ніж 400 мільйонів квадратних метрів картону.

На офіційному сайті компанії є можливість розрахувати вартість замовлення коробок для піци. Evopack — це завжди індивідуальність, досвід, оперативність, екологічність та якість.