Головна Цікаво Де купити принтери Epson

Де купити принтери Epson

196

Без сучасних багатофункціональних принтерів складно уявити роботу будь-якого офісу. Все ж, як не крути, а принтери, сканери, копіювальні апарати виконують щодня великий обсяг роботи в роздруківці кошторисів, договорів, контрактів та інших важливих документів. На такій техніці важливо не економити і купувати дійсно якісну техніку, яка прослужить довго і буде справжнім гарантом надійності.

Тому сьогодні наша мова піде про принтерах торгової марки Epson і про їх принтерах.

Принтери Epson, ціна + = якість?

Epson – відома фірма на ринку оргтехніки. Вони намагаються випускати продукт, який в умовах щоденної навантаження прослужить максимальну кількість часу. Цінова політика даного бренду завжди була адекватною по відношенню до споживачів – ціни на принтери та іншу техніку не завищували ніколи, а по енергоспоживанню лінійки цих принтерів є найбільш економними.

Що ж з ціною? Скінчено, є принтери від Епсон преміум-якості, так і бюджетні моделі. Бюджетні принтери відмінно підійдуть для домашніх завдань, які не будуть так сильно навантажувати саму техніку.

Які типи принтерів існують за технологіями друку

Щоб приступити до вибір принтерів, необхідно хоча б поверхово орієнтуватися в технології друку. Власне, з цим ми вам зараз і допоможемо:

  • Матрична – механічний вплив голок на спеціальну фарбувальну стрічку, після чого ми отримуємо з вами бажане зображення;
  • Струменевий – зображення виходить завдяки рідким чорнилом, які вихлюпуються тонкими струмками.
  • Принтери з матричної функцією є вже досить таки старим способом отримати чорно-білий друк. Коштують такі апарати не дорого, оскільки і споживають не надто багато. Але, справедливості заради, варто зауважити, що працюють такі системи друку довго і з супроводом гучних і незрозумілих шумів.
  • Струменеві ж принтери мають картриджі з чорнилом, які підвищують якість друку тексту та зображення в рази. Відповідно якість позначається і на ціні, адже принтери з даною системою стоять все ж таки дещо дорожче. Але роздруківка на струменевому принтері Epson виходить більш економічною, за рахунок зниження собівартості одного листа.

Де ж купити принтери Epson

Вам однозначно варто заглянути в магазин електронної та побутової техніки Comfy, який вигідно вирізняється з-поміж багатьох інших величезним асортиментом товарів, особливо принтерів Epson, які тут представлені як бюджетними, так і багатофункціональними версіями преміум класу.