Головна Цікаво Де купити твердопаливні котли Kronas в Інтернеті

Де купити твердопаливні котли Kronas в Інтернеті

Котел – це пристрій на основі закритого судини, який при належному нагріванні до певної температури, служить джерелом тепла і гарячої води для споживачів. Власне зараз практично в кожному приватному секторі встановлено даний пристрій, без якого важко уявити життя в холодні пори року (пізню осінь і зиму).

Сьогодні ми поговоримо про типи котлів, їх характеристиках, а також про твердопаливних котлах Kronas, які можна купити на просторах Інтернет в офіційному магазині.

Різновид котлів

Для початку давайте поговоримо про різновиди котлів, щоб виділити переваги твердопаливних. Котли бувають наступних типів: газові, електричні, твердопаливні, пелетні, комбіновані і піролізні. Давайте розберемо коротко кожен з типів цих котлів:

  • Газові котли – працюють на основі, як ви здогадалися, природного газу. Сучасні котли подібного типу повністю обладнані автоматикою, тому не обов’язково кожен раз стежити за рівнем тиску і т.д. Це дуже економічний варіант, оскільки такі пристрої володіють високим ККД;
  • Електричні котли – в основу електричних котлів входить вода, яка виступає головним елементом опалення. Котел сам виставляє працездатну потужність і автоматично відключається, якщо температура стає вище заданої. Нагрівається вона за допомогою Тена, за принципом кип’ятильника в самій воді. Встановлюється такий котел найчастіше в квартирах або в будинках, де немає прямого підключення до газопроводу;
  • Дизельні котли – це ще один аналог газового котла, в силу відсутності газопроводу. Даний котел також досить економічний, оскільки працює на дизельному паливі, яке саме по собі не дороге. Єдиний недолік даного котла – зайва чутливість до перепадів температур, що призводить до не довгострокова службі апарату;
  • Твердопаливні котли – працюють на різновидах твердого палива: вугілля, дрова, торф’яні брикети і т.д. Є як універсальні варіанти, які працюють на кожному з видів твердого палива або конкретно на одному. Останнім часом популярність даного виду апарату зросла, оскільки багато хто став встановлювати цей котел в якості аналога газовому. Єдиний недолік такого котла, обумовлений його особливістю – це завантаження палива вручну в сам котел.

Тепер давайте поговори про те, де можна купити твердопаливні котли тривалого горіння Кронас.

Їх можна придбати в офіційному інтернет-магазині “Kronas”, в якому і знаходяться всі моделі котлів, а також докладний опис їх характеристик і потужностей.