Головна Цікаво Де купити вимірювальні прилади

Де купити вимірювальні прилади

Зараз ми живемо в такому світі, де контрольно-вимірювальні прилади є важливими в кожній галузі, особливо господарської. Так чи інакше, такі прилади здатні привносити в роботу необхідну точність і конкретні цифри, які можна використовувати в якості статистики. Погодьтеся, коли чуєш “контрольно-вимірювальний прилад”, далеко не відразу приходить в голову місце, де такі є в великому асортименті в якому то з магазинів.

Саме тому наша розмова сьогодні буде про те, де можна купити вимірювальні прилади від SimVolt.

Портативний, цифровий вологомір для зерна

Сьогодні створюються високоточні вологоміри для зерна, які дуже допомагають у сфері агропромислового комплексу, зокрема для вимірювання вологості зерна.

Слід також уточнити, що вологомір створили для того, щоб економити значну частину часу, коли зерно традиційно висушували, щоб дізнатися вологість зерна. Але не тільки час було основною причиною, адже під час цього процесу задіяно чимало ресурсів, в тому числі і людських, а тут – невеликий за обсягами апарат здатний визначити вологість зерна куди швидше, ніж це звикли робити “сушінням”. До слова, за вологістю зерна варто стежити на всіх етапах: від збору врожаю до транспортування, тому вологомір зерна річ необхідна не тільки на пару використань, а й на повний цикл збереження зерна.

Типи вологомірів зерна

Яких же типів бувають вологоміри зерна на simvolt.ua? Вони бувають наступними:

  • Кондуктомеричного типу – проводить вимірювання електричного опору середовища двома електродами. Показники вимірювань змінюються з рівнем вологи і обчислюються у відсотках. Влагомери зерна такого типу можна назвати бюджетними, оскільки вони абсолютно не вдарять по кишені, також швидкість вимірювань залишається дуже високою, але який головний мінус? Головним мінусом є похибка (практично в 1%) у вимірі вологості середовища через поганого контакту з нею.
  • Діелькометричні типу – проводить аналіз діелектричної проникності середовища, що залежить від вологості, а з цього вже отримуємо певні, високоточні результати (близько 0,5-0,25% точності);
  • Гравіметричного типу – але найбільш точними, тому і найдорожчими, є вологоміри конкретно такого типу. Основний процес – вимір маси досліджуваної речовини до і після виділення з нього вологи. Вартість такого апарату починається від десятків тисяч гривень, але така ціна, поспішаємо відзначити, повністю себе виправдовує.

Ну а всі перераховані вище вологоміри зерна доступні на SimVolt.ua