Головна Цікаво Де придбати фільтри для промислової спецтехніки

Де придбати фільтри для промислової спецтехніки

Фільтри використовуються у кожному транспортному засобі, великогабаритній техніці. Вони призначені для очищення робочих рідин від частинок сміття, кислот, продуктів переробки олії, які можуть зашкодити робочі частини механізмів. Інтернет-магазин Ultrafilter спеціалізується з продажу всіх типів фільтрів очищення палива. Наявність тисячі найменувань продукції від найкращих виробників.

Коли техніка сигналізує про необхідність заміни фільтра

Компанія «Ультрафільтр» займається постачанням фільтрів очищення палива, олії та повітря на вантажний транспорт. В наявності оригінальні моделі та аналоги, щоб кожен замовник міг знайти деталі за доступною вартістю. Співпраця з японськими, китайськими та європейськими виробниками дозволяє наповнювати каталог товарами з гарантією якості.

Зрозуміти, коли техніка потребує заміни фільтра, допоможе вона сама. Насамперед оператор відчуває зміни у її роботі:

  • зростає витрата палива;
  • деякі допоміжні системи виходять із ладу;
  • знижується продуктивність техніки;
  • можливі ривки у процесі роботи спецтехніки.

Крім заміни фільтрів необхідно злити відпрацьовану олію та залити свіжу. Небезпечно продовжувати роботу з неякісними рідинами, оскільки це часто стає причиною поломки двигуна.

За якими критеріями необхідно обирати масляний фільтр

У кожній техніці встановлено масляний фільтр, який необхідно вчасно міняти. Він має просту конструкцію: клапанний механізм, ущільнювач, прокладка, пружина, що дотискає. Зверху пристрій упакований у корпус. Фільтр усуває з олії абразивні частинки, підвищуючи термін її придатності. Фільтрацію забезпечує товстий шар паперу, який кріплять корпус у вигляді гармошки. Шар просочують спеціальною речовиною, яка утримує частинки пилу та бруду.

При виборі фільтра необхідно відштовхуватися від виду: розбірного або нерозбірного. Нерозбірні види фільтрів викидають після того, як у них закінчився термін есплуатації. У розбірних можна замінювати сам фільтруючий елемент. Важливо звернути увагу на кілька аспектів. У виробі має бути сталева пружина, яка виконує натяг, пропускний клапан, антидренажний клапан (запобігає відтоку речовини).

Якщо недостатньо досвіду для самостійного підбору клапана, що фільтрує, менеджери компанії Ultrafilter допоможуть підібрати комплектуючі. Доставка замовлень здійснюється по всій країні.