Головна Цікаво Де використовують дизельні генератори

Де використовують дизельні генератори

Дизельний генератор – це автономне джерело енергії, що складається з дизельного двигуна внутрішнього згорання і генератора (мінімум один). Такі пристрої можуть бути стаціонарними (встановлюються в одному місці) і мобільними (можливо транспортувати)

Генератор використовують в якості основного або додаткового джерела живлення. Купити дизельні генератори в Алмати просто на сайті компанії ТОВ «ВІЛЬСОН КАЗАХСТАН» https://www.fgwilson.kz/dizel-generatory. В наявності широкий асортимент обладнання, компанія пропонує ремонт і оренду генераторів.

Дизельні генератори мають простий спосіб управління. В якості основного джерела енергії їх використовують при повній відсутності електромережі. Техніку купують для заміських будинків, де зовсім немає централізованої подачі електрики або трапляються часті перебої, поломки мережі. Генератори встановлюють на будівельних об’єктах, дослідницьких станціях. Серед інших галузей використання дизельних генераторів:

  • Харчова промисловість. Застосовують для постачання складів зберігання швидкопсувних продуктів, елеваторів та ін.
  • Сільське господарство. Використовують для обігріву птахофабрик, ферм, які розташовані далеко від населених пунктів і не під’єднані до основної мережі.
  • Громадські та комерційні об’єкти. Генератори встановлюють в аеропортах, вокзалах, торгових центрах та інших комерційних будівлях.
  • Аварійні та рятувальні служби. Генератори використовують при проведенні рятувальних робіт, для госпіталів, пунктів обігріву та ін.
  • Нафтогазова промисловість. Встановлюють на об’єктах розробки нових родовищ, при прокладці труб і ін.
  • Медицина. Кожна клініка забезпечена додатковим джерелом енергії, який може врятувати життя людині під час збоїв основних систем.

Де купити дизельний генератор

ТОВ «ВІЛЬСОН КАЗАХСТАН» пропонує купити генератори відомого виробника FG Wilson. Компанія є єдиним офіційним представником виробника в регіоні. Власники фірм, підприємств купують генератори, щоб захистити виробництво від можливих перебоїв з подачею електрики. Якщо генератор необхідний на короткий час (проведення змагань, виставок, ярмарків, концертів), найвигідніше його взяти в оренду. Це дозволить заощадити кошти замовника. Фахівці «ВІЛЬСОН КАЗАХСТАН» обслуговую обладнання: якщо трапилася поломка генератора, вони швидко зможуть його відремонтувати. З приводу покупки або оренди техніки варто звертатися до менеджерів «ВІЛЬСОН КАЗАХСТАН» за контактними номерами телефонів.