Головна Цікаво Де замовити конуси для дорожніх та аварійних робіт у Дніпрі?

Де замовити конуси для дорожніх та аварійних робіт у Дніпрі?

Дорожні конуси знайшли як подача візуального сигналу учасникам дорожнього руху, якщо трапляється поломка автомобіля. Подібні конструкції використовують працівники ремонтних бригад на дорогах. Компанія TPGroup пропонує виробництво дорожніх конусів, ковпаків та куполів із різних матеріалів.

Термовакуумне формування та її переваги

Для серійного виробництва ковпаків та конусів використовують термовакуумне формування. Її застосовують для декількох видів пластику, наприклад полістиролу, кольорового або прозорого акрилу, АBS, ПЕТ. Для авіаційної промисловості випускають прозорі ковпаки зі скла. Полівінілхлорид став найкращим матеріалом для виробництва дорожніх конусів. Основні переваги матеріалу:

  • вологостійкість;
  • витримування високих температур;
  • підвищена міцність;
  • гнучкість готових конструкцій;
  • стійкість до стирання.

Пластик АВС підходить для виробництва огорож, кришок, виливків стовпів, корпусів. Оптимальний матеріал для конкретної мети допоможе вибрати менеджери TPGroup. Вироби будуть відлиті відповідно до проекту замовника. Рішення узгоджуються у процесі виробництва, щоб унеможливити можливий шлюб. Замовники отримують можливість швидко та за доступну ціну отримати необхідну кількість конусів чи ковпаків.

Щоб купити вироби оптом, потрібно залишити заявку на офіційному сайті компанії. Для розрахунку замовлення потрібно ввести дані в обов’язкові поля. Менеджер зв’яжеться за номером телефону для погодження замовлення. Доставка здійснюється регіонами країни логістичними компаніями.

За якою технологією виготовляють дорожні конуси

Для виготовлення конусоподібних конструкцій використовують спеціальне обладнання. Важливо вибрати полімер для конкретного виду виробу. За допомогою методики ротаційного формування (коли матеріал плавиться і обертається у різних площинах) полімер отримує рідку форму. Для цього процесу необхідно використати імпортні полімери.

Таким чином спосіб виробництва ідеально підходить для замовлень невеликих партій продуктів. При цьому завдяки технології вдається виготовити вироби підвищеної міцності та зносостійкості. Конуси можна використовувати за низьких і високих температур: вони не втратять свої якості протягом тривалого часу. Традиційно для таких виробів вибирають яскраві кольори, щоб вони були помітні на дорозі за будь-якої погоди та доби.