Головна Цікаво Сколівські Бескиди запрошують на День туризму

Сколівські Бескиди запрошують на День туризму

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня.

Ця дата була обрана в зв’язку з тим, що в цей день в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації. Указом Президента від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щорічно відзначатиметься День туризму.

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» ласкаво запрошує мешканців області та гостей Львівщини помилуватися його унікальними ландшафтами, бурхливими водоспадами, кришталево-чистими ріками і потоками, мінеральними джерелами, багатою і унікальною флорою і фауною, численними історичними пам`ятками.

Великою популярністю користується Державний історико-культурний заповідник «Тустань» – пам`ятка історії та культури, пам`ятка природи місцевого значення «Водоспад на р. Кам`янка», Озеро Журавлине (Мертве озеро) – єдине місце проростання на Сколівщині журавлини болотної. Особливо цінними об’єктами НПП є: гора Парашка -1268 м.н.р.м., росохацькі полонини, джерело Альберта, водоспад Гуркало.

День туризму: «Сколівські Бескиди» запрошують