Головна Цікаво Доставка товарів з Китаю від M3Cargo

Доставка товарів з Китаю від M3Cargo

49

Маєте власний бізнес і хочете знайти постачальників з Китаю? Або ви вже працюєте з китайськими виробниками і шукаєте легкі способи доставки? Тоді вам точно варто дізнатися прості варіанти доставки вантажів. Досвідчений бізнесмен знає, кожен повинен виконувати ту роботу, яку він знає ідеально. Тому доставку товарів з-за кордону, варто довірити професійним компаніям, які вже багато років займається такими питаннями. Однією з таких є компанія M3Cargo, яка пропонує швидкі та безпечні доставки з Китаю на ваш склад.

Детальніше про роботу компанії M3Cargo

M3Cargo – це компанія, яка займається перевезенням вантажів під ключ. Це можуть бути як великогабаритні вантажі, так і збірні вантажоперевезення з Китаю. Ви можете замовити доставку на цілу партію товару або тільки на певну деталь. Компанія не просто перевозить ваш товар, а бере на себе всі ризики і страхує вантаж.

Як відбувається процес перевезення вантажу?

Щоб розібратися докладніше в роботі компанії M3Cargo її та послуги, варто поетапно розібрати її роботі. Весь процес перевезення складається з наступних етапів:

M3Cargo знаходить постачальника товару, який ви хочете перевести
перевіряє постачальника на якість товару і умови співпраці
перевіряє товари, які ви хочете придбати у постачальника
підписує договір з клієнтом про постачання товару під ключ
перевозить товар відповідно до умов договору на склад клієнта

Весь процес перевезення займає від 45 до 65 днів. Якщо Ви замовляли доставку з Китаю, ви знаєте що це досить тривалий процес, в зв’язку з водним типом перевезення. Однак вона досить бюджетна і якісна.

Ціни на послуги компанії M3Cargo

Замовляючи послуги компанії M3Cargo, ви можете не хвилюватися, що в кінцевому підсумку ціна буде відрізнятися від початкової. При перевезенні компанія відразу оголошує вартість і ніколи не зраджує ціну. При цьому компанія завжди страхує вантаж і відповідає за нього.

Весь процес від початку завантаження до перетину кордону та оформлення всіх митних документів проходить під керівництвом компанії M3Cargo. Вас не буде хвилювати жодне питання, поки вантаж не прибуде на склад.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про роботу компанії всі нюанси, можна зв’язатися з менеджером сайту, який докладніше пояснить всю роботу і розповість про можливості співпраці. Компанія M3Cargo завжди тримає високу планку і гарантує якість своєї роботи.