Головна Цікаво Дизайн вітальні в класичному стилі

Дизайн вітальні в класичному стилі

Вітальня кімната – це обличчя будь-якого будинку або квартири. Саме тут ми приймаємо гостей, насолоджуємося моментами відпочинку разом з сім’єю або просто розслабляємося після важкого робочого дня. Тому, вибір дизайну вітальні кімнати – це дуже серйозний крок. Якщо ви хочете, щоб вітальня підкреслювала ваш статус, спроможність і витончений смак, тоді ми рекомендуємо зупинити свій вибір на класичному стилі.

Скажемо відразу, що чітких порад щодо оформлення кімнати в класиці вам не дасть жоден дизайнер в світі. Справа в тому, що класичний стиль в інтер’єрі – поняття досить широке. Воно може вміщати в себе безліч історичних стилів, починаючи від бароко і закінчуючи радянським ампіром.

Відмінні риси класичного стилю

Який би старовинний стиль для кімнати ви не вибрали, є декілька універсальних правил, яких потрібно дотримуватися:

  • дотримання симетричності дизайну;
  • м’яка кольорова палітра;
  • якомога менше різної техніки;
  • дорога дерев’яні меблі;
  • унікальні декоративні елементи;
  • використання тільки натуральних аксесуарів.

Особливо добре підходить класичний інтер’єр для кімнат з високими стелями. Також краще, якщо приміщення буде невеликим, адже так можна створити більш затишну вітальню кімнату.

Оздоблення вітальні в класичному стилі

Щодо обробки кімнати, то класика змушує використання в якості підлогового покриття тільки паркет. Укладання паркетної дошки повинна проводиться «ялинкою» або палубним типом. Колір дошки залежить від квітів загального дизайну, але універсальним рішенням буде використання чорного паркету.

Для стін потрібно брати шпалери м’яких, пастельних тонів. Замість шпалер також можна використовувати фарбування (рекомендуємо замовити фарбування стін від NewStroy). Дуже відповідально поставтеся до стелі. Він повинен бути світлим для візуального розширення простору. Можна використовувати пілястри, ліпнину і різні художні розписи.

Центральним елементом класичної вітальні може стати камін. Дуже добре, якщо у вас буде можливість встановити справжній камін, або, хоча б, биокамин. У такій кімнаті має бути дуже багато світла.

Як бачите, дизайн вітальні в класичному стилі вимагає обліку дуже багатьох деталей. Тому, якщо ви вирішили облаштувати свою кімнату саме в такому виконанні, тоді настійно рекомендуємо звернутися до професіоналів.