Головна Цікаво Функції Л-карнітину в спорті і схудненні

Функції Л-карнітину в спорті і схудненні

974

Для багатьох така речовина як Л-карнітин – це жиросжигатель в першу чергу. Мало хто знає, що його використовують не тільки як «пігулку» для схуднення, але і як ліки в разі важких нервових потрясінь і підвищеної розумової стомлюваності. Л-карнітин – багатофункціональний засіб. Сьогодні поговоримо про декілька функціях цієї речовини, яке допомагає досягати поставлених цілей в спорті і на вагах.

Що таке Л-карнітин та звідки він береться?
Л-карнітин відносять до вітамінів, тому що ця речовина виробляється в нашому організмі самостійно. Воно синтезується в печении, нирках і далі бере участь в обмінних процесах, розщеплюючи жири і перетворюючи їх в енергію. Звичайно, тут не обходиться і без фізичних навантажень, які так чи інакше властиві будь-якій людині, навіть того, хто постійно.

Як легше є Елькарнітін?
Л-карнітин – не тільки спортивна добавка, але і смачний десерт. До такого висновку ми прийшли, коли почали знайомитися з відгуками покупців. Виявилося, що є його досить важко, тому люди шукають варіанти. Один з них запропонували у відгуках в цьому списку https://f.ua/shop/zhiroszhigateli/20749-osnovnye-komponenty-vhodyaschie-v-sostav_l-karnitin/. Ось найцікавіший варіант вживання.

Всім відомо, що така речовина як Л-карнітин володіє жироспалюючим ефектом при активних тренуваннях в спортзалі. Не так давно придумали смачний десерт – сорбет з Л-карнітин. Він не містить цукру і барвників. Головний компонент – білок. А це означає, що десерт з Л-карнітину допоможе вам не тільки худнути, але і заповнювати запаси енергії. Сорбет можна приготувати як в домашніх умовах, так і купити в магазині.

Дія Л-карнітину на організм
Тут ми відразу торкнемося два аспекти: для спорту і схуднення. По суті Л-карнітин володіє багатьма властивостями, які допомагають людині досягати поставлених цілей в цих двох видах діяльності, якщо можна так висловитися.
Л-карнітин знижує рівень холестерину в крові, що сприятливо впливає на серцево-судинну систему.
Також спостерігається позитивний вплив на нервову систему. Підвищується працездатність і концентрація уваги.
Сприятливо впливає на роботу щитовидної залози.
Прискорює метаболізм.
Знижує рівень катаболічних процесів в організмі.
Прискорює процес відновлення після активних фізичних навантажень
Зміцнює імунітет.
Загалом, ми бачимо, що Л-карнітин приносить нашому організму багато користі. І не забуваємо, що при активних заняттях спортом, головна функція Л-карнітину – спалювання жирів. Саме тому його так люблять люди, які мріють схуднути і займаються в спортзалах. енергії речовина дає багато і допомагає розвиватися в спорті. Але ніколи не варто забувати про дозування і інструкціях по застосуванню.