Головна Цікаво Футболка GUESS – кращий варіант для будь-яких образів і приводів

Футболка GUESS – кращий варіант для будь-яких образів і приводів

Яка вона – ваша ідеальна футболка GUESS?

Один з найпопулярніших і практичних предметів гардероба – футболка GUESS. Ми навіть посміємо заявити, що ця річ – основа всіх основ, і її просто зобов’язаний мати кожна людина. “Чому саме цього бренду?” – запитаєте ви. Про це ми розповімо вам нижче. А також поділимося таємницею, де купують брендові товари справжні трендхантери, тому обов’язково дочитайте статтю до кінця.

Американська торгова марка Гесс була заснована 40 років тому братами марсіан. Тоді в fashion world проходила свого роду “джинсова революція”, до якої бренд приєднався і показав світу власний погляд на denim jeans. До популяризації деніму компанія підійшла відповідально і частково завдяки їй зараз ми можемо носити джинси будь-якого фасону і крою.

Згодом виробництво значно розширилося, і в асортименті з’явилася також взуття та аксесуари. Сьогодні більшу частину колекцій складають футболки, наприклад, в поточному їх налічується кілька десятків. Ми ж представляємо вам топ-5 брендових виробів, які точно повинні поповнити ваш гардероб.

  • Базова біла – маст-хев. Штани, шорти і навіть правильно підібрані костюми будуть гармонійно поєднуватися з білим верхом.
  • Total black – ще одна необхідна річ у вашій гардеробній. Чорний колір – це синонім елегантності, тому цінителі моди активно використовують одяг в цьому тоні для створення сучасних і привабливих образів. Така стильна t-shirt буде відмінно виглядати з різними стильовими напрямками від casual до business.
  • Яскраві дизайнерські рішення і комбінації добре підкреслять ваш смак. Червоний, жовтий і сірий кольори в цьому році – тренд, тому рекомендуємо віддати перевагу такій колірній гамі.
  • Різні принти і патерни найкраще відображають настрій і стиль життя. А в арсеналі відомого виробника є десятки варіантів, які безсумнівно припадуть вам до душі.
  • І, звичайно ж, виберіть собі модель з фірмовим логотипом бренду, який дізнаються практично всі – перевернутий трикутник з назвою і знаком питання.
    Час для шопінгу

А ось і наш обіцяний секрет: краще і всіма улюблене місце для брендових покупок – інтернет-магазин Ultrashop. Завжди актуальні новинки, широкий вибір, вигідні пропозиції, гарантія якості і програма лояльності – це і багато іншого вже чекає вас на сайті ultra-shop.com. Вперед на шопінг!