Головна Цікаво ДПІ інформує

ДПІ інформує

1349

Семінар у податковій

31 січня в актовому залі Буської ОДПІ відбудеться семінар на тему "Новації у податковому законодавстві у 2014 році. Подання та заповнення податкової звітності. Електронні сервіси Міністерства доходів та зборів. Особливості декларування доходів громадянами". Запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Початок об 11.00 год.

 

Податки зросли

У 2013 році до місцевих бюджетів району сплачено 29843,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з аналогічним періодом минулого року це більше на 2781,6 тис. грн (10,3%), в тому числі 466 тис. грн надійшло за результатами кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2012 році.

 

Рахунки для сплати податків та єдиного соціального внеску не змінилися

Сплата податків та соціального внеску на загальнообов'язкове державне страхування у 2014 році продовжує здійснюватись на рахунки, відкриті Держказначейством у 2013 році. У випадку відкриття нових рахунків для сплати податків і обов'язкових платежів платників податків буде поінформовано додатково. Реквізити відповідних діючих рахунків розміщено на субсайті Головного управління Міндоходів у Львівській області у розділі "Бюджетні рахунки".

 

Громадяни звертаються в податкову

У 2013 році до Буської ОДПІ надійшло 4 письмових звернення. У двох йшлося про здійснення громадянами підприємницької діяльності без державної реєстрації, в двох інших – щодо дотримання суб'єктом господарської діяльності порядку проведення розрахунків за товарами (послугами), вимог з регулювання обігу готівки. Всі звернення розглянуто у встановленому