Головна Цікаво Гофрокартон: де замовити у Львові і яка його вартість

Гофрокартон: де замовити у Львові і яка його вартість


Сьогодні, гофрокартон – один із найпопулярніших пакувальних матеріалів, завдяки своїм унікальним властивостям та характеристикам. Основними перевагами гофрокартону є невелика вага, доступна ціна та екологічність, адже для його виготовлення використовується лише целюлоза, яка прекрасно розкладається в навколишньому середовищі і не завдає шкоди Природі, на відміну від пластику.

Гофрокартон використовується для виготовлення пакувальної тари різноманітного призначення, тому якщо Ви хочете придбати гофрокартон у Львові, компанія Каміпак – те, що Вам потрібно.

Гофрокартон – це багатошаровий матеріал, в якому чергуються рівні та хвилясті поверхні, скріплені спеціальним клейовим складом. Розрізняють:

 • двошаровий гофрокартон(складається з плоского шару та шару гофрованого паперу;частіше використовується в якості амортизатора)
 • тришаровий гофрокартон(складається  двох рівних поверхонь між якими знаходиться гофра; один з найпопулярніших видів гофрокартону)
 • п’ятишаровий гофрокартон(почергове з’єднання 3 рівних та 2 хвилястих шарів; надійний матеріал, який використовують для виготовлення транспортної тари для габаритної побутової техніки)
 • семишаровий гофрокартон (найміцніший представник пакувального матеріалу, використовується для пакування важких товарів)
 • мікрогофрокартон(володіє високою. щільністю; часто використовується для пакувальних коробок невеликих розмірів)

Компанія Каміпак – надійний постачальник гофрокартону у Львові та всій Україні. Тут Ви знайдете звичайний, листовий, харчовий та мікрогофрокартон високої якості за доступною ціною та всі необхідні комплектуючі до нього. 

До основних переваг гофрокартону належить:

 • низька вартість
 • надійність 
 • мінімальна вага
 • можливість виготовлення різноманітних конструкцій
 • можливість нанесення зображення та різноманітного оформлення 
 • екологічність

Завдяки поєднанню гофрованого та звичайних шарів у структурі гофрокартону, матеріал має здатність протистояти ударним навантаженням, тим самим зберігаючи цілісність упакованої продукції. Завдяки стійкості  до вібрацій, що виникають при перевезенні, завантаженні та розвантаженні товару, тара з гофрокартону не втрачає форми, що так важливо для якісного та надійного перевезення товарів різних розмірів та матеріалів.

Щоб придбати гофрокартон в Каміпак, для початку, необхідно визначитися з типом матеріалу, який необхідний саме Вам. У разі виникнення сумнівів чи запитань звертайтеся до наших фахівців, які з радістю нададуть кваліфіковану консультацію, оберуть матеріал, який відповідає Вашим потребам. Після обговорення цін та термінів виготовлення замовлення Вам залишається лише зачекати.

Ми цінуємо свій та Ваш час і тому завжди чітко визначаємо терміни виготовлення замовлення та слідуємо їм.