Головна Цікаво I попарять, і авто помиють

I попарять, і авто помиють

2344

Наприкінці року у часі передсвяткової суєти та клопотів варто подбати про відпочинок для душі і тіла. Омолодження, зняття стресу та напруження, зниження ваги, покращення стану шкіри – це далеко неповний список всіх позитивних ефектів, які сауна дарує вашому організму. Відтак хочемо повідомити приємну новину – нова сучасна сауна у складі відпочинкового комплексу відчинила свої двері на об'їзній Буська – на території колишнього заводу «Полярон».

До нового року тут відкрили автомийку та сауну, а невдовзі запрацює і мотель з комфортабельними номерами та залом для більярду. Для своїх відвідувачів оздоровчий комплекс пропонує простору сауну на дровах, великий басейн і професійний масажний стіл. Вас приємно здивує по-домашньому затишна атмосфера і люб'язний персонал. Гаряча пара фінської сауни допоможе забути про втому та оздоровити організм, а опісля можна загартувати тіло і дух контрастним душем із дубового відра, випити гарячого чаю. М’який та чистий запах дерева засвідчують, що збудована лазня з натурального матеріалу.

Користь для здоров'я від відвідування лазні або сауни очевидна. Сауна і лазня з їх приємним теплом допоможуть врівноважити фізичний і душевний стан, розслабитися, а також очистити організм від шлаків, поліпшити емоційний стан, кровообіг, підвищити працездатність, зміцнити імунну систему. У постійних відвідувачів сауни є можливість тренувати кровоносні судини і завдяки цьому забезпечити стабільний стан здоров'я.

Основним профілактичним чинником в сауні є, звичайно ж, тепло. На відміну від інших теплових процедур, тепло в сауні діє комплексно, практично на всі органи і системи організму. Перебування в лазні або сауні дозволяє прогріти не тільки верхні шари шкіри, але і внутрішні органи. До речі, ця властивість сауни буде дуже корисною і для завзятих курців. І, врешті-решт, вона просто дарує гарний настрій. Отож, поспішайте до сауни за здоров’ям. Телефонуйте (068)4272222.

А поруч у новозбудованій автомийці потурбуються і про ваше авто. Серед послуг – зовнішня мийка автомобіля (на знімку внизу зліва), прибирання та хімчистка салону та прання килимів. Для постійних відвідувачів є знижки: кожна десята – безкоштовно. Тел. (097)1349073.

Ірина Корчинська