Головна Цікаво Карнавал – це свято тканини

Карнавал – це свято тканини

113

Карнавал або інші свята – це спосіб висловити свою індивідуальність завдяки оздобленню вже не першу тисячу років. Кожен бажає бути якомога яскравіше, вишуканішим і красивіше. І головним героєм в даних заходах, виступає карнавальний костюм.

Види тканин, що використовуються для карнавальних костюмів

Сучасний текстильний ринок пропонує своєму покупцеві безліч тканин, які відрізняються якістю, відтінком, властивостями, тактильними відчуттями. На основі цього, пошити незвичайний костюм на карнавал не ставати важким завданням. Наш інтернет-магазин надає:

  • Атласні тканини (королівський стрейч, звичайний), жаккард, які надає блиск і насиченість;
  • Велюр, хутряні вироби, оксамит – відмінно підкреслять лінії костюма, завдяки пухнастому або ворсована увазі;
  • Креп Сатин, Шифон, креп-Шифон – є легкими за своєю вагою, і відмінно підходять до дитячих нарядів;
  • Фатин, органза, кристалів – ці тканини відмінно справляються із завданням надання обсягу або зробити прозорою якоюсь частина костюма;
    Шкіряні вироби, натурального або штучного походження;
  • Трикотаж і багато іншого.

На даний момент багато сучасних тканин об’єднують кілька властивостей, і набагато спрощують пошив карнавальної одягу, такі як стрейч-оксамит або стрейч-велюр. Необхідно враховувати той факт, що крім краси костюма, тканину для карнавальних костюмів, повинна бути максимально зручною, щоб він не сковував руху її володаря. А так же по можливості, дихаючим, адже акторові доведеться перебувати в ньому кілька годин.

Перед пошиттям необхідно зробити висновок по вашому бюджету, і шити костюм виходячи з нього. Адже синтетичні волокна набагато дешевше натуральних тканин, але вони в свою чергу погано пропускають повітря, маю низький відсоток міцності, і деякі досить швидко мнуться. До них відносяться віскоза і ацетат.

Складові карнавальних нарядів

Крім основи костюма, особливу увагу приділяють його частин, де теж важливо вміло підібрати тканину, яка буде добре компаніровать з головною масою оздоблення. Різні допоміжні деталі: взуття, капелюхи, накидки, рукавички, як правило, вміщають в себе кілька тканин, частіше до двох (велюр і шифон, або атлас і трикотаж). А ось всілякі аксесуари (сумочки, крила, жезли) – це самий копіткий момент, де майстер шиє не просто тканину, а комбінує її з біжутерією або різними елементами декору.

Інтернет-магазин Текстиль Контакт пропонує вам безліч всіляких тканин для карнавальних костюмів будь-якого напрямку, якості і кольору. Ми завжди раді допомогти влаштувати вам свято.