Головна Цікаво Коли урожаю загрожують шкідники – що робити

Коли урожаю загрожують шкідники – що робити

Кожен фермер знайомий з ситуацією, коли урожаю загрожують шкідники. Ситуація повторюється щорічно і існують різні методи захисту. Одним з ефективних і доступних методів – біологічний захист культур. Для цього підходить трихограмма, відгуки про яку тільки позитивні. Подібний метод полягає у впровадженні корисних комах на поля, які проникають в яйця шкідників, знищуючи зародки. Вони використовуються не тільки в Україні, а й інших країнах світу, що дозволяє отримувати органічно чисті продукти харчування.

Якщо правильно підійти до процесу вибору і обробки трихограми, кожен зможе виконувати ефективну боротьбу. Хімічні препарати не тільки менше використовують, багато хто з них просто заборонені на законодавчому рівні, тому альтернативою є біологічний захист. Кукурудзяний стебловий метелик – основний ворог для кукурудзи і деяких інших рослин, а з таким комахою справляється трихограмма. Захист виводиться в лабораторних умовах, виводиться з яєць мотиля і совок.

Щорічно в Україні засівають більше 5 млн. Га кукурудзою, тому біологічний захист підходить для великих холдингів аграрної промисловості, господарствам та приватним особам, фермерам з невеликими площами землі. Для багатьох вирішальним фактором при виборі стає вартість обробки полів. Трихограми обходяться в кілька разів дешевше сучасних і популярних інсектицидів. Однак ефективності можна добитися тільки в результаті дотримання технології і термінів обробки. Якщо правил не дотримати, то ефективність буде мінімальною і урожай не вийде зберегти до 80%.

Компанія «Біотех» проводить інноваційні розробки в галузі біологічних засобів захисту. На даний момент є 2 варіанти трихограм, які ефективно справляються з поставленими завданнями. Всі роботи фірми повністю відповідають законодавчим вимогам, а вироблений товар високої якості. Правильний підхід і своєчасне розпорошення дозволяє забезпечувати високу ступінь захисту. Застосовується трихограмма не тільки для кукурудзи, а й багатьох коренеплодів, інших культур.

Досвід роботи демонструє, що спосіб працює, не загрожуючи екології, врожаю або людині, яка буде вживати культури в їжу. Наприклад, на кукурудзі або подсолнухах виходить скоротити до 70% шкідників, що збереже приблизно 700 кг врожаю на 1 га. Отримати будь-які консультації, розрахувати періоди і вартість послуги від ТОВ «Біотех» можна по телефону 0679033969 або 0633767255.