Головна Цікаво Компанія Na5ku: ефективна допомога у написанні дисертації

Компанія Na5ku: ефективна допомога у написанні дисертації

Сьогодні багато наукових діячів хочуть захистити дисертацію. Але написати її набагато складніше за інші наукові роботи. Труднощі у створенні роботи полягає і в тому, що пропозиції автора, описані в дисертації, повинні просунутися на розвиток науки. Принагідно необхідно відвідувати симпозіуми, конференції, публікувати наукові статті. Якщо не вистачає часу на роботу над дисертацією, варто звернутися по допомогу до фахівців компанії Na5ku.

Що пропонує компанія Na5ku

Написати дисертацію складно через необхідність опрацьовувати величезну кількість матеріалу, шукати літературу, проводити наукові експерименти. Але в цей же час людина повинна займатися справою, яка приносить їй дохід: викладати чи керувати бізнесом. Щоб робити все одночасно, просто не вистачить ресурсу.

Компанія Na5ku співпрацює із докторами наук, які успішно захистили свої роботи. Виконавець паралельно займається написанням наукових статей та афтореферату. Підготовка матеріалу, складання плану роботи, вичитування, оформлення, що відповідає вимогам вузу, внесення правок, підвищення рівня унікальності – це лише деякі етапи роботи співробітників Na5ku над текстом клієнта.

Іноді трапляється так, що людина розпочала роботу над дисертацією, але через обставини не може продовжити роботу. Тоді автори Na5ku працюють над незавершеними частинами. Для кожного проекту є гарантійний період: цей час, коли автор вносить правки, підтягує рівень унікальності, пояснює суть написаного у роботі. У вартість послуг входить повний супровід людини до захисту дисертації.

Як формується вартість послуг компанії Na5ku

На вартість роботи з написання дисертації впливає кілька факторів:

  • Ступінь вивченості + складність вибраної теми.
  • Терміни виконання. Ціна на термінові роботи вища на 30%.
  • Вартість знижується, якщо замовник надає цінні напрацювання, які стануть у нагоді в написанні роботи: чернетки, тематичні статті та ін.

Вартість кожної дисертації розраховується індивідуально, оскільки кожна робота унікальна. У штаті Na5ku працює близько чотирьох тисяч співробітників, тому завжди є автор, готовий взяти замовлення на роботу.

Щоб замовити послуги, потрібно заповнити форму на сайті. Протягом кількох годин буде обрано виконавця. Після внесення передоплати замовник може стежити за перебігом робіт. Додаткові консультації надають за номерами телефонів.