Головна Цікаво Компанія «Сотата» пропонує програму для подання бухгалтерської звітності

Компанія «Сотата» пропонує програму для подання бухгалтерської звітності

Від роботи бухгалтера вимагають точного ведення обліку, створення накладних, нарахування зарплати та сплати податків до контролюючих органів. З урахуванням частих доповнень у законодавстві співробітникам компаній необхідні надійні помічники. Саме таким вірним помічником стане програма «Соната».

Як програма «Соната» полегшує роботу бухгалтера

За допомогою «Сонати» можна створювати податкові накладні, формувати звіти та надсилати їх до податкової інспекції, робити звірки з контрагентами та багато іншого. Замовити безкоштовний місяць тестового використання програмного забезпечення на офіційному сайті компанії. Використовувати програму можна фізичним особам-підприємцям та юридичним особам. Розробники не рекомендують встановлювати її в деяких випадках: якщо кількість працівників перевищує тисячу осіб або за місяць створюється понад п’ятсот екземплярів документів.

Тенденції загальної комп’ютеризації ще кілька десятків років тому лякали персонал великих компаній. Але сьогодні бухгалтери зрозуміли, наскільки важливо мати якісне програмне забезпечення. З його допомогою вдається уникати багатьох помилок, швидко робити звірку з контрагентами, переносити документи з однієї програми до іншої. Автоматизація бухгалтерських процесів спростила роботу підприємств.

За допомогою «Сонати» можна виконувати такі операції:

  • Створювати, імпортувати, звіряти податкові накладні.
  • Обмінюватись розрахунками з контрагентами.
  • Користуватися сучасними класифікаторами, наприклад, класифікатором валют, УКТЗЕД для зручнішої роботи.
  • Користуватись довідниками товарів.
  • Переносити документи або звіти з інших програм (включно із С1), підтримують формати xml та dbf.
  • Надсилати звіти до контролюючих органів.

Програма підтримує безкоштовні та платні електронні ключі.

Як встановити програму «Соната»

Придбати програму на офіційному сайті компанії, заповнивши коротку заявку. Платежі приймають на картку чи банківський рахунок. Безкоштовний тестовий період складає один місяць. Купити «Сонату» можна на три, шість чи дванадцять місяців. Вартість річного обслуговування для ФОП складає 390 грн., для юридичних осіб ціна 12 місяців роботи – 1190 грн. Програма розпочинає роботу протягом 20-30 хвилин після надходження грошей на рахунок.

З додаткових питань можна звертатися до чату або за контактними номерами телефонів.