Головна Цікаво Кращий відпочинок в Єгипті від компанії Otrada

Кращий відпочинок в Єгипті від компанії Otrada

208

Коли ми плануємо відпустку, завжди хочеться знайти ідеальний варіант. Однак підібрати все самостійно не так просто, краще довіритися професіоналам, які займаються цим щодня. Туристична компанія Otrada працює більше 10 років на ринку і пропонує найкращі тури для відпочинку.

Принципи роботи туроператора Otrada

Туристична компанія Otrada – одна з лідерів на ринку, адже завжди розвивається і вдосконалюється. Основними принципами компанії є:

самовдосконалення;

Менеджери компанії кілька разів на рік подорожують в рекламні тури і аналізують всі нюанси відпочинку. Кожна подорож пробують на собі, щоб максимально бути готовим до роботи. Крім цього, кожен місяць вони відвідують різні тренінги, вебінари, де представляють нові готелі та місця відпочинку.

Супровід клієнта в усьому 24/7;

Менеджери компанії ведуть клієнта від початку до закінчення подорожі. Ви можете звернутися до менеджера з будь-якими питаннями в будь-який день тижня.

Офіційна робота компанії;

Компанія Otrada працює офіційно і платить всі податки.

Максимальна відкритість;

Менеджери відносяться до клієнта, як до найкращому другові і відверто розповідають про все. Максимальна відкритість – основний принцип роботи кожного працівника.

Тури з Харкова до Єгипту від туроператора Otrada

Одним з найпопулярніших країн для відпочинку є Єгипет. Тому компанія Otrada пропонує безліч чудових варіантів. Компанія пропонує тури в Єгипет з Харкова без пересадок. 4 години польоту і Ви вже на березі Червоного моря, яке є одним з найкрасивіших у світі. Це дуже зручно і економно, адже коли Ви вибираєте тури з Харкова, Вам більше не потрібно добиратися до Києва.

На сайті компанії можна підібрати тури в Єгипет з різними умовами проживання та харчування. Можна знайти ідеальний відпочинок на двох від 800 $.

А якщо Ви хочете заощадити ще більше, туроператор допоможе і в цьому. Компанія регулярно пропонує гарячі тури, які можна придбати за супернизькою ціною. Такий варіант може стати доброю нагодою відпочити. Однак якщо Ви хочете спланувати ідеальний тур за найнижчою ціною, Otrada пропонує раннє бронювання. Якщо Ви звернетеся до туроператора заздалегідь, менеджер підбере для Вас варіант з максимальною знижкою.

Компанія Otrada завжди на стороні клієнта. Тільки півгодини в туристичній компанії Otrada, і Ви вже повністю готові до подорожі. Кілька годин польоту і Ви вже на насолоджуєтеся теплим сонечком і ідеальним видом.