Головна Цікаво Led світильники – де купити і як вибрати

Led світильники – де купити і як вибрати

513

LED світильники – це джерела світла, засновані на світлодіодах. Застосовуються вони, найчастіше, для побутового, промислового і вуличного освітлення. Для освітлення в лампах (світильниках) застосовують білі світлодіоди різного типу, а для декоративних цілей вже застосовують кольорові або ж все ті ж білі світлодіоди, тільки з кольоровими колбами.

Це основне поняття LED ламп, їх прямого призначення. Але, в принципі, все ми знаємо що це таке – в першу чергу якісний джерело світла. Подібні прожектори вже давним давно використовуються на великих об’єктах для хорошого і якісного освітлення великих територій.

Для того щоб придбати такий, необхідний в темний час доби, товар, не потрібно ходити по ринках свого міста, заходити в різні магазини, витрачати свій дорогоцінний час. Все що вам залишається – просто зайти в інтернет-магазин, що спеціалізується на виробництві і продажу LED освітлення.

Light Prom – це один з найкращих інтернет-магазинів в Україні. Вони на ринку вже більше 18 років. Чим же вони краще, запитаєте ви? вони виробляють і продають кращий товар по параметру “ціна-якість”. А це означає, що ви купуючи відносно недорогий світильник можете навіть не сумніватися в тому, що він відслужить свій гарантійний термін, а може навіть і більше, адже все грунтується на 18 річному досвіді. Коли ви працюєте стільки років над чим то одним – ви неодмінно досягнете успіху в цьому більше, ніж будь-хто інший.

Також, крім простого продажу свого продукту, вони виробляють ще й роботи, пов’язані з установкою LED освітлення. Які саме? Ось, погляньте:

  • Проекти економічного освітлення на діючих або нових будівельних об’єктах;
    ТЕО ефективної модернізації існуючих систем освітлення з метою зниження експлуатаційних витрат;
  • Монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності;
  • Розробку і виробництво освітлювального обладнання на базі провідних світових виробників компонентів;
  • Консультаційне та сервісне обслуговування встановлених систем освітлення;

Як ви вже встигли помітити, в команді “Лайт Пром” – виняткові професіонали, які допоможуть вам вирішити будь-яке питання, щодо висвітлення, а саме варіанти зниження енергоспоживання, а також доведення рівня освітленості на вашому об’єкті до нормованого. Тому саме час вирішувати питання, щодо висвітлення, разом з професіоналами!