Головна Цікаво Lextaxi – висока якість служби таксі

Lextaxi – висока якість служби таксі

Таксі – один з найкомфортніших варіантів переміщення, яке не вимагає зайвих турбот і витрат часу. Багато, сьогодні відмовляються від власного авто і переходять на службу таксі. Таким чином, вони не турбуються про паркування, ремонті, аварійних ситуаціях та інших додаткові витрати. Багато підрахували, що наявність власного автомобіля не гарантує, що Ви витратите менше коштів, ніж на таксі. Для того, щоб поїздки були максимально комфортними, варто вибрати надійний сервіс таксі, який пропонує хорошу якість і низькі ціни. Одним з кращих сервісів таксі є компанія Lextaxi, що пропонує великий перелік послуг.

Що пропонує Lextaxi для своїх клієнтів?

Ставши клієнтом Lextaxi, Ви можете скористатися послугами перевезень в будь-якому напрямку і на великі відстані. Ви можете замовити машину як по місту, так і за межі області. Lextaxi має сучасний сайт taxilex.com.ua, де можна замовити будь-яку послугу, самостійно розрахувати вартість перевезення і замовити якусь особливу послугу.

Чому варто вибрати саме Lextaxi?

  • Низькі ціни;
  • Великий вибір автомобілів (стандарт, бізнес, універсал, Микробус);
  • Виклик машини за кілька хвилин;
  • Онлайн замовлення машини;
  • Великий асортимент послуг.

Асортимент послуг від служби Lextaxi

Звичайним стандартним таксі вже нікого не здивуєш, майбутні клієнти хочуть високого сервісу і виконання будь-яких забаганок. Тому служба таксі Lextaxi проаналізувала потреби клієнтів і запропонувала абсолютно нові послуги, які можна переглянути більш докладно на офіційному сайті https://taxilex.com.ua/. Перш за все Ви можете вибрати машину різного класу. Можна вибрати бюджетний варіант, а можна вибрати підвищений комфорт і вибрати машину бізнес класу. Можна мікроавтобус, якщо потрібно перевезти більшу кількість людей. Крім основного типу перевезення, можна і додаткові послуги:

Перевезення тварин;
Попереднє замовлення;
Міжнародне таксі;
Автобудільнік;
Кур’єрська таксі;
Обслуговування весілля;
інше

Все це можна замовити в Lextaxi, без будь-яких питань. І все це можна зробити онлайн: з телефону або комп’ютера. Ваше замовлення оброблять за кілька хвилин. Крім цього, компанія Lextaxi пропонує мобільний додаток, в якому ще зручніше користуватися послугами таксі. Ви можете в режимі реального часу відслідковувати Ваші запити і замовлення машин. Компанія Lextaxi зробить все для комфорту клієнта.