Головна Цікаво Літня гума Rosava Itegro: технологічні особливості і основні переваги

Літня гума Rosava Itegro: технологічні особливості і основні переваги

Щоб забезпечити швидку їжу, маневреність і стійкість до аквапланування, рекомендується звернути увагу на шини Rosava Itegro. Це літня гума високої якості від надійного вітчизняного виробника. На створення цієї моделі шин було витрачено більше двох років. Результатом стали шини, які не бояться вітчизняних доріг, добре показують себе при швидкій їзді і на мокрому дорожньому полотні. До того ж купити шини Rosava Itegro можна найнижчою ціною. Гума випускається в чотирьох найбільш популярних типорозмірах.

технологічні особливості

Автошини Rosava Itegro мають симетричний направлений протектор. Для кращого відведення води і забезпечення стійкості до аквапланування є чотири глибокі канавки і поперечні косі прорізи. Такий малюнок протектора забезпечує швидке гальмування і високу маневреність автомобіля навіть у сильний дощ. Щоб не втратити зчеплення з дорожнім покриттям, в центральній частині шин і на внутрішньому ребрі вирізані фаски.

Додатково є ламелі, які при мокрому дорожньому полотні розривають водну плівку. При цьому протектор досить жорсткий, що гарантує курсову стійкість при швидкій їзді. Щоб забезпечити стійкість і маневреність автомобіля, протектор має центральне суцільне ребро жорсткості.

Боковина шин має різну товщину. Наприклад, в районі бортового кільця вона товща, щоб запобігти проколи, а чим ближче до протектору, тим вона тонша. Це дозволяє знизити вагу шин Rosava Itegro. Така конструкція гуми знижує також опір коченню, що забезпечує максимальний комфорт пересування на різному дорожньому полотні.

Для виробництва гуми використовується суміш на основі каучуки і силики. Завдяки виробництву на вітчизняному заводі при високій якості гуми зберігається її доступна ціна. Якщо потрібно придбати шини в Україні, варто звернути увагу на асортимент інтернет-магазину infoshina.com.ua. Він включає в себе гуму всіх типорозмірів з докладним описом і найбільш низькою на ринку ціною.

переваги

Гума Rosava Itegro – оптимальне рішення для тих, хто шукає якісні шини, але не готовий переплачувати. Дана модель має низку переваг:

Безпека. Гума забезпечує автомобілю надійне зчеплення з дорожнім полотном, що гарантує безпеку водіння навіть під час дощу. Курсову стійкість забезпечує також монолітне центральне ребро.
Комфортабельність. Ступінчастий рельєф протектора мінімізує рівень шуму, а міцна боковина гарантує плавність їзди.
Економічність. Особливий склад гуми забезпечує її рівномірний знос і тривалий термін служби. А завдяки опору до коченню знижується витрата палива.

Літня гума Rosava Itegro стане відмінним рішенням для міста і траси і принесе максимальне задоволення від водіння транспортного засобу.