Головна Цікаво Навіщо необхідно SEO просування сайту

Навіщо необхідно SEO просування сайту

Ефективна SEO розкрутка сайтів
Ефективна SEO розкрутка сайтів

Сьогодні для власників бізнесу існує нове неписане правило: «Якщо тебе немає в інтернеті – тебе немає ніде». Сучасні технології диктують нові правила для успішної роботи підприємців

Контекстна реклама, SEO просування, розкрутка сайтів є новими способами для залучення великої кількості клієнтів. Зв’язатися з менеджером для консультації можна на офіційній сторінці в розділі «Контакти».

Створивши свій сайт, вказавши на ньому все контактні дані, власники часто очікують, що клієнти хлинуть на сторінку самі по собі. Але успішна видача сайту в верхніх рядках пошукових систем, підвищення продажів, відвідування потенційними клієнтами – результат копіткої праці команди професіоналів. Фахівці Idea Digital починають роботу з:

  • аудиту сайту;
  • створення технічного завдання та доопрацювання сайту;
  • комплексу заходів щодо поліпшення CTR;
  • проводять оптимізацію текстів;
  • опрацьовують семантичне ядро;
  • роблять внутрішню перелинковку сайтів.

Це не весь процес по SEO просування сайту. Команда виконує завдання поетапно, що дозволяє клієнту бачити послідовність робіт і планувати бюджет. Щоб зрозуміти, де найбільші прогалини, фахівці проводять аудит сайту і перевіряють його функціональність з точки зору користувача. Від дизайну, простоти користування сайтом залежить, чи зробить клієнт покупку і захоче повернутися на сторінку знову. Внутрішня оптимізація сторінки спрямована на те, щоб зробити її привабливою для користувачів. Після завершення комплексу робіт замовники Idea Digital отримують підвищення кількості продажів протягом декількох місяців.

Скільки коштує SEO просування сайту в Києві

Якісна робота професіоналів не може коштувати дешево. Тим, хто справді бажає досягти високого результату інтернет-бізнесу, варто звертатися в компанію Idea Digital. СЕО-просування проекту коштує від 12 500 в місяць. Загальна вартість послуг залежить від необхідного комплексу робіт по розкрутці сторінки замовника. Дізнатися ціну просування свого проекту просто, поставивши запитання менеджеру в режимі реального часу, або залишивши заявку. Консультант зв’яжеться в робочий час для уточнення деталей. Компанія Idea Digital гарантує високий результат наданих послуг.