Головна Цікаво Найкраще коропове вудилище

Найкраще коропове вудилище

Коропове вудилище – снасть, що має високу міцність, що дозволяє ловити великі екземпляри риб. Щоб забезпечити хороший улов, варто вибирати цю снасть під конкретні умови і в певній ціновій категорії.

Види вудлищ для лову коропа

Карповика можуть бути робочими, сподовимі і маркерними. Під час їх вибору важливими є наступні критерії:

  • тест палки;
  • його довжина;
  • конструктивні особливості;
  • матеріал виготовлення.

Робочими хлистамі найбільш часто користуються любителі і рибалки, що займаються спортивною ловлею.

Умовно це знаряддя праці рибалки розділяють на:

  • універсальні;
  • параболічні;
  • для далеких закидів;
  • фідерні;
  • короткі.

Найбільш популярні моделі Мultirange, вважаються універсальними і використовуються для будь-яких водойм незалежно від їх глибини. Їх тест становить 2 3 Lb. Вага оснащення – 70-80 г, занедбаність може виконуватися на 120 м.

Палиці slim з повільним строєм підходять для роботи на близьких і середніх відстанях – до 60 м. Вони відмінно гасять сильні ривки, справляються без будь-яких проблем з трофейної рибою. Але на довгих дистанціях вони не працюють.

Моделі для великих дистанцій мають швидкий лад, їх довжина становить до 4 м. Їх використання дозволяє закидати приманку, яка важить до 170 г на відстань близько 150 м. Сучасні батоги на коропа важать небагато, і ефективні на далеких дистанціях.

Укорочені палиці (1,8-2,7 м) підходять для лову з човна, а також в тісних місцях. Їх використовують на відстанях до 30 метрів з приманкою, яка важить до 70 м Бланк має конструкцію, близьку до швидкого строю, що дозволяє робити далекі кидки з коротким розмахом.

Фідерні мають відмінну дальність, справляються з виведенням риб великих розмірів. Зазвичай бланк таких вудок маркується написом «короп фідер». Їх тест досягає 100-250 г, довжина – 3,6-4,5 метрів. Закинути оснащення виходить на 150 м. Бланки роблять зі складних композитів, графіту. Недорогі моделі виготовляють зі скловолокна.

Маркерні вироби допомагають визначити глибину водойми, структуру і особливості дна. Їх комплектують поплавком, важком. Тест таких хлистів становить 2,5-75-3,5 Lb.

Сподовие 4-5 метрові палиці вважаються найпотужнішими. Вони мають надшвидкий лад. Оснащення, яка може використовуватися разом з такою вудкою, по вазі складає до 160 г, може закидати на відстань до 170 м.

Вибрати і купити підходящі снасті можна тут. Цей сайт пропонує кращі рибальські товари для будь-яких випадків. Під час їх вибору варто звертати увагу на вагу вироби. Найбільший комфорт створюється з використанням легких, але посилістих карповика.