Головна Цікаво Нерухомість – купуємо на DOM.RIA

Нерухомість – купуємо на DOM.RIA

Люди, які шукають нерухомість для покупки, часто використовують безкоштовні майданчики оголошень

На таких порталах просто зустрітися продавцю і покупцю, обговорити деталі до того, як виїжджати на об’єкт для самостійної перевірки. Але деякі сайти просто публікують оголошення, не перевіряючи його на достовірність. Це стає причиною розчарувань покупців, адже в таких випадках фото квартири, її опису і вартість не відповідає дійсності. Сервіс DOM.RIA підходить відповідально до публікації оголошень про нерухомість, про що свідчать домри відгуки, складені реальними користувачами сайту.

Чому варто довіряти порталу DOM.RIA

Сайт DOM.RIA довгі роки допомагає покупцям і продавцям нерухомості знайти один одного. На сервісі публікують тільки достовірні дані щодо стану квартири або будинку. Користувачі довіряють сайту і позитивно відгукуються про його роботі. Але для високої оцінки довелося потрудитися, і виконувати такі правила.

  • Портал проводить ретельну перевірку власників нерухомості, які подали оголошення. Фізично особи проходять перевірку в п’ять етапів: аналізується номер мобільного, email, банківський рахунок і ін. Юридичні особи проходять 12 етапів перевірки.
  • Інспектори DOM.RIA самостійно проводять перевірку об’єктів нерухомості.
  • Інспектори роблять фото приміщень, перевіряють документацію і вказують дані додатково в оголошенні.
  • Портал контролює етапи роботи забудовників: строки зведення нерухомості, використані матеріали, умови кредиту або пайової участі та ін.

На сайті зручно користуватися фільтрами, щоб спростити пошук необхідного об’єкта. Шукати квартиру зручно по метражу, вартості, району забудови та іншими параметрами. Довіра користувачів до сайту дозволяє прискорити процес покупки або продажу нерухомості.

Інші можливості сайту DOM.RIA

На порталі можна розмістити (і знайти) оголошення про продаж земельних ділянок, комерційних приміщень, будинків, дачних ділянок, приміщень для оренди і ін. Якщо користувач має бажання, може залишити відгук про будь-якому об’єкті нерухомості. Тут можна ділитися інформацією про особистому відвідуванні приміщень, додавати самостійно зроблені фото. За допомогою порталу DOM.RIA просто захистити себе від шахраїв, адже кожне оголошення пройшло через сувору процедуру модерації. Якщо оголошення викликає сумніву, автору потрібно надати додаткові дані або воно не буде опубліковано. Таким чином знайти нерухомість можна швидко і без зайвих ризиків.