Головна Цікаво Обстеження жінок у Києві при діагностиці безпліддя від лабораторії IGR LAB

Обстеження жінок у Києві при діагностиці безпліддя від лабораторії IGR LAB

Лікування жіночого безпліддя – непростий з будь-якої точки зору процес, який в клініці «ІГР» завжди починається із визначення його першопричин. 100% вірно визначити, що ж заважає природному зачаттю, можуть тільки справжні професіонали, які працюють в нашому медцентрі.

Найбільш часті «винуватці» жіночого безпліддя

Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів вагітність так і не наступила, може виникнути підозра на безпліддя. Викликати проблеми із зачаттям у жінки можуть найрізноманітніші причини:

 • Порушення менструального циклу;
 • Гормональний дисбаланс;
 • Відсутність овуляції;
 • Дисфункція яєчників;
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • Новоутворення порожнини матки;
 • Ендометріоз;
 • Полікістоз яєчників;
 • Непрохідність маткових труб.

Іноді порушення фертильності спостерігається при порушеннях процесу дозрівання фолікулів, що можна визначити тільки під час ультразвукової діагностики.

Не рідкісні випадки, коли безпліддя розвивається у жінок, які раніше перенесли невдалі оперативні втручання по перериванню небажаної вагітності, а також у пацієнток, що мають важкі супутні патології: захворювання нирок, щитовидної залози, діабет і т.п. Перераховувати різноманітні причини можна нескінченно довго. Незважаючи на це, офіційна медицина пропонує чимало способів лікування жіночого безпліддя, які довели свою ефективність і реально працюють.

Якісна діагностика – важлива складова програми лікування жіночого безпліддя

Лікарі клініки «ІГР» практикують індивідуальний підхід до кожної бездітної пари і призначають лікування тільки після повного обстеження. В процесі діагностики фахівці клініки використовують найсучасніше обладнання, що дає можливість точно визначати причини порушень репродуктивної функції і підбирати оптимальні схеми лікування.

Основні етапи діагностики в IGR LAB:

 1. Лабораторні аналізи зі списку http://igr-lab.com.ua/obstezhennya-zhinok (урогенітальній мазок, приховані інфекції, гормони, цитологія, аналіз схильності до звичайного невиношування вагітності, підвищеного згортання крові, передчасного виснаження яєчників та інші);
 2. УЗД;
 3. При необхідності – допоміжні методи обстеження, наприклад, діагностична гістероскопія або лапароскопія, консультації вузьких фахівців.

Як лікують жіноче безпліддя в клініці “ІГР”?

У більшості випадків впоратися з безпліддям вдається за допомогою медикаментозної терапії, а також хірургічних маніпуляцій. При найбільш важких формах безпліддя можуть бути показані методики штучного запліднення, в тому числі і ЕКЗ.

Штучне запліднення у «Медичному центрі ІГР» проводять кращі лікарі столиці. Фахівці із солідним досвідом роботи в репродуктивній сфері щорічно допомагають десяткам сімей впоратися з безпліддям і набути статусу щасливих батьків. Ви можете особисто в цьому переконатися, ознайомившись з відгуками наших пацієнтів на офіційному сайті клініки. Звернувшись в наш медичний заклад, кожна жінка може розраховувати на уважне ставлення, індивідуальний підхід, максимально якісні діагностичні та лікувальні медичні послуги.

Скільки коштує лікування жіночого безпліддя в IGR?

Детальна інформація щодо цін на діагностику і лікування в нашому медичному центрі представлена ​​у відповідному розділі на сайті Igr.com.ua. Також ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і задати в телефонному режимі всі запитання. При цьому зауважимо, що вартість обстеження і лікування визначається для кожної пацієнтки індивідуально з урахуванням безлічі факторів: віку, супутніх захворювань, наявних патологій органів репродуктивної сфері і т.п.