Головна Цікаво Охорона і супровід вантажу: що за послуга і як її замовити

Охорона і супровід вантажу: що за послуга і як її замовити

Транспортування вантажів здійснюється наземним (залізничним і автомобільним), повітряним, водним транспортом. Спосіб переміщення вантажу вибирається з урахуванням його габаритів, цінності, інших ключових параметрів. Враховуються відстань між початковим і кінцевим пунктами, особливості маршруту. Має значення закладений замовником бюджет.

У яких випадках потрібно супровід вантажу

Домовляючись з представниками транспортної компанії про перевезення цінного вантажу, замовники часто цікавляться умовами, на яких можливо супровід вантажу. Йдеться про те, що протягом всієї поїздки транспорт супроводжують охоронці, завдання яких – запобігти розкраданню вантажу, блокувати його в разі нападу.

Послуга з охорони та супроводу відправлення доцільна в наступних випадках:

мова йде про транспортування дорогого, унікального в своєму роді обладнання;

транспортування матеріальних цінностей;

перевезення деяких хімічних речовин, зброї.

Як такого списку вантажів, транспортування яких здійснюється з обов’язковим супроводом співробітниками служби безпеки, немає. Клієнт замовляє цю послугу в разі, якщо вважає за потрібне це зробити. На https://comservice.ua/perevozka-i-soprovozhdenie-gruzov/ детально представлена ​​інформація про те, що входить в послугу із супроводу вантажів співробітниками охоронного підприємства.

Як замовити охорону і супровід вантажу

Оформити замовлення на супровід цінного вантажу співробітниками служби охорони можна одночасно з подачею заявки на його транспортування. На цьому етапі сторони обумовлюють усі пов’язані з перевезенням нюанси. Замовник отримує повну інформацію про вартість послуги. Як правило, передбачена погодинна оплата. Також він може задати всі питання, дізнатися, що саме входить в послугу із супроводу цінного вантажу.

В дорозі вантаж охороняють пройшли спеціальну підготовку співробітники служби безпеки. Група може бути збройної або не озброєним. Це фізично міцні люди, які мають право на носіння зброї і чудово володіють їм, а також прийомами самооборони. Супровід і охорона вантажу можливі в шляху будь-якої дальності.

Щоб дізнатися докладніше про послугу супроводу, достатньо зателефонувати менеджеру по роботі з клієнтами або залишити заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку.