Головна Цікаво Опис марки Опель

Опис марки Опель

289

Автомобільний концерн Опель є найдосвідченішим серед інших виробників транспортних засобів, які на даний момент пропонують свої машини на світовому і зокрема українському ринку. Саме завдяки досвіду, технічним розробкам протягом довгих десятиліть, цієї компанії вдається залишатися на плаву. Сучасні транспортні засоби від цієї марки представлені в широкому асортименті. На даний момент українським автомобілістам доступний вибір більш ніж з 30 варіантів моделей, модифікацій і комплектацій. А на вторинному ринку таких варіантів набагато більше, оскільки тут пропонуються і автомобілі, які вже зняли з виробництва.

Найпопулярніші моделі бренду Опель

За всю історію існування бренду, можна виділити 3 найбільш поширених транспортних засоби, які знаходяться в різних категоріях і цінових сегментах:

  • Опель Астра. Вартість цього автомобіля на поточний момент в салонах офіційних дистриб’юторів становить приблизно $ 10,000. Якщо вибрати кращу комплектацію, вартість зростає. На вторинному ринку вона падає. Старі моделі, але з нормальним запасом ресурсів у всіх основних агрегатів можна купити приблизно за $ 2000-3000.
  • Мокка. Молодіжний кросовер цікавить не тільки молодих людей. Цей автомобіль дуже привабливо виглядає, тому його купують і для особистого, і для сімейного використання. Також він відмінно підходить для міської експлуатації, оскільки є компактним, має невеликі розміри, і відрізняється хорошою маневреністю. Купівля нової моделі обійдеться приблизно в $ 13,000. На вторинному ринку такі машини теж досить дорогі. Складно знайти авто в хорошому стані дешевше $ 7,000, навіть якщо розглядати старі автомобілі.
  • Антара. Це вже повнорозмірний позашляховик, який для міської експлуатації не підходить. У нього потужна силова установка, тому споживання палива витратне. Вартість такої моделі складає більше $ 15,000, тому що розглядається транспортний засіб підходить тільки забезпеченим громадянам України.

На auto.ria є перегляд пропозицій з новими і старими транспортними засобами. Найзручніше можна вибрати автомобіль Opel на цьому сайті. Тут широкий асортимент, велика різниця в цінах і станах пропонованих варіантів. Тому ви зможете знайти підходящий екземпляр під вимоги і фінансові можливості.

Особливості сучасних моделей виробника

Виробник пропонує багато сучасних технологічних рішень. Протягом історії свого існування, він постійно вдосконалювався. Деякі особливості запозичувалися від інших транспортних засобів, але було багато і особистих нововведень.

На даний момент сучасні моделі Опель відрізняються наступними характеристиками:

  • Привабливі дизайнерські особливості. У виробника є моделі з класичним стилем, але є і унікальні, дуже екстравагантні.
  • Сучасне технічне оснащення. Виробник пропонує на вибір багато комплектацій.
  • Якщо замовляти машину в офіційного дилера, можна самостійно підібрати відповідну комплектацію, причому не переплачувати за ці індивідуальні настройки.
  • Високий рівень безпеки. Навіть базові комплектації включають в себе великий набір захисних елементів.

При всіх перерахованих достоїнствах транспортні засоби від Опель знаходяться в прийнятному ціновому сегменті. Вони характеризуються високою надійністю, ремонтопридатністю і довговічності. Тому практичні водії вибирають саме їх.