Головна Цікаво Оренда авто на добу в Києві

Оренда авто на добу в Києві

Людям, які приїхали до Києва на день, або жителям столиці, які мають потребу в пересуванні по місту, буде вигідно орендувати автомобіль з водієм на добу. Це відмінна альтернатива громадському транспорту або таксі. Завдяки такій послузі вийти швидко знайти потрібну локацію. Наявність водія зробить поїздку комфортною і спокійною, оскільки не знадобитися нервувати на дорогах з величезним трафіком. У компанії DLS Trans можна замовити оренду авто з водієм на одну добу.

Кому вигідно скористатися послугою

Оренда авто на добу буде вигідною для різних категорій користувачів. Жителям міста варто викликати авто, якщо знадобитися зробити багато пересувань протягом дня. Таким чином просто встигнути і на ділову зустріч, і на свято в дитячий сад. Найняти авто вигідно, щоб відвезти або зустріти людину в аеропорту. Водій буде чекати пасажирів необхідний час.

В автопарку DLS Trans є транспортні засоби різних марок, в тому числі і статусні авто, які відмінно підходять для весільних кортежів та фотосесій. Тим, хто прибув в столицю у відрядження, викликати авто досить вигідно, оскільки вийти заощадити час на пошук необхідних офісних будівель.

Переваги послуг від DLS Trans

DLS Trans вважає головною метою комфорт кожного клієнта. Замовники зможуть переконатися, що компанія пропонує унікальний сервіс, і йде назустріч кожному пасажиру. Особливості оренди авто у DLS Trans:

  • Гнучкі терміни оренди. Можна замовити авто від двох годин до двох діб (або більше за домовленістю з фірмою).
  • Складання оптимальних маршрутів. Компанія зацікавлена ​​в тому, щоб клієнт дістався в потрібне місце якомога швидше.
  • Надання додаткового обладнання. Клієнти можуть за невисоку доплату замовити Wi-Fi роутер, дитяче автокрісло, обладнання для перевезення домашніх тварин і ін.
  • Кілька варіантів оплати. Можна розраховуватися готівкою або безготівковим способом.

Компанія пропонує доступні ціни для всіх категорій замовників. Вартість перевезення залежить від марки авто, маршруту, налічфсія додаткових послуг, тому складається індивідуально для кожного клієнта.

Як оформити замовлення

Орендувати автомобіль досить просто. Знадобитися зайти на сайт https://dlstrans.com.ua/ru/uslugi/arenda-avto-s-vodytelem-na-den/ і ознайомитися зі спектром послуг. Можна залишити заявку за номером телефону або заповнити спеціальну форму, перейшовши по кнопці «Орендувати авто». Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей замовлення.