Головна Цікаво Оригінальний якісний блокнот стане відмінним подарунком

Оригінальний якісний блокнот стане відмінним подарунком

У століття цифрових технологій як і раніше актуальними залишаються записні книжки. Блокноти затребувані серед письменників, музикантів, менеджерів, журналістів, підприємців

Оригінальний якісний блокнот стане відмінним подарунком для творчих людей, адже муза може відвідати людини, коли розряджений мобільний телефон. Завдяки «Правильною канцелярії» легко купити оригінальну записну книжку різного формату та дизайну. В каталозі https://st-ok.com.ua можна ознайомитися з усіма моделями блокнотів і замовити продукцію.

Асортимент «Правильною Канцелярії»

Багато людей вважають за краще блокноти звичайним зошитів через те, що в них можна з легкістю виривати сторінки, при цьому конструкція не розвалюється. Особливо просто це робити в блокнотах на пружині. Окремі замітки можна знищувати або передавати іншій людині. Оригінальний дизайн титульних сторінок робить такі записники хорошим презентом колегам по офісу, батькам, дітям, студентам.

Обкладинки можна вибрати на будь-який смак: однотонні, в клітку або лінійку, з абстракцією, графічними мотивами, із зображенням природи або знаменитих людей. Серед пропозицій моделі в клітку і з чистими аркушами (підходить для людей, які використовують блокноти для малювання).

Розмірний ряд блокнотів дозволяє придбати від маленької до великої записної книжки форматом А4. У наявність товари з м’якою і твердою обкладинкою (з пластика або картону). Замовити можна блокноти таких параметрів:

  • Розміри А4, А5, А6, А7, В5, В6.
  • Кількість листів від 40 до 120 шт.
  • Обкладинка клеєний або пружина.
  • Різноманітна колірна гамма і формат оформлення обкладинки.
  • Лініювання клітина або чистий аркуш.
  • Переваги покупок в магазині «Правильна канцелярія»

Магазин дивує низькими цінами. Вартість блокнотів найпривабливіша на українському ринку. У кожній категорії товарів представлені десятки варіацій, що дозволяє вибрати саме ту модель, яка необхідна, і не шукати альтернативу. Крім блокнотів є можливість придбати супутні товари за низькими цінами. Доставка по м Київ здійснюється в день замовлення або не слід робочий день. Якщо вартість покупки понад 1500 грн., Платити за доставку не знадобитися.

Транспортування замовлень в регіони здійснюється Новою Поштою. При покупці продукції від 1000 грн. клієнти отримують безкоштовну доставку. Оплата можлива безготівковим розрахунком або на пошті при отриманні посилки. Для консультацій можна звертатися за номерами телефонів, зазначених на сайті магазина.