Головна Цікаво Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

1510

На Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" впродовж багатьох років покладено державою важливу соціальну функцію – здійснення соціальних виплат та доставки пенсій і державної матеріальної допомоги різним категоріям населення України.

Ці послуга надаються в усіх 102 відділеннях поштового зв’язку нашого центру поштового зв'язку № 6. Розгалужена мережа поштових відділень надає змогу доставки соціальних виплат і пенсій додому у найвіддаленіші населені пункти. Стабільність та надійність роботи підприємства підтверджені складними роками економічної кризи. Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та одержувачі державних соціальних допомог мають низку переваг. Насамперед, це зручне розташування поштових відділень майже в кожному населеному пункті. Попри всі труднощі УДППЗ "Укрпошта" основне своє завдання вбачає в збереженні існуючих відділень та конкурентоспроможності на ринку послуг.

Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах нинішньої демографічної ситуації та погіршення сільської інфраструктури поштарі виконують функції соціальних працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлення людей до державних органів, зокрема й до влади.

Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма додатковими послугами: передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги, відправити або одержати поштові відправлення, оформити адміністративні послуги. Це необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.

Найбільшім надбанням держави в особі національного оператора поштового зв'язку є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування – у відділенні поштового зв'язку чи вдома, як кому зручніше, поштарі обов'язково доставлять грошову соціальну допомогу додому незалежно від місця проживання пенсіонера, незважаючи на погодні та інші умови.

«Укрпошта», усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова доставляти всі види соціальних допомог, а саме: допомога малозабезпеченим сім'ям, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, з психічним розладом, одноразові матеріальні допомоги, допомога "Матері героїні"та інші соціальні допомоги і докладає максимум зусиль, щоб гарантувати нашим споживачам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв'язку.

Роман ЧІПАК, начальник Буського ЦПЗ №6