Головна Цікаво Переваги лікування наркоманії в клініці «Recovery»

Переваги лікування наркоманії в клініці «Recovery»

Справитися з наркотичною залежністю допоможе наркологічний центр або клініка з сучасним підходом до лікування наркоманії. Реабілітаційний центр для наркоманів може принести реальну користь людям, які хочуть позбутися від залежності, але не можуть цього зробити самостійно, перебуваючи в негативному оточенні.

послуги клініки

Якісне лікування наркоманії в Києві можна пройти конфіденційно і в комфортних умовах в реабілітаційному центрі «Recovery». У нашій клініці працюють професійні лікарі наркологи та психологи з великим досвідом роботи. За пацієнтами здійснюється цілодобове спостереження. Фізичні методи впливу не використовуються.

Для кожної людини складається максимально ефективна програма лікування, яка проводиться поетапно:

1) мотивація;

2) детоксикація;

3) реабілітація;

4) соціалізація.

Наркологічна клініка «Recovery» оснащена сучасним медичним обладнанням, меблями та технікою. На території є тренажерний зал, спортивний майданчик, сауна, більярд і теніс. У комплекс послуг входить медикаментозна детоксикація, активна інтервенція та інші ефективні методики. Кожен хворий може розраховувати на після реабілітаційну підтримку і допомогу в пошуку роботи після виписки.

При небажанні кодозавісімого лікуватися наші психологи проводять бесіду і допомагають хворому усвідомити і прийняти хвороба. В послуги клініки входить виїзд до хворого додому, психотерапія і консультації родичів наркомана. Кожна людина з наркозалежністю, який звернувся до нас, може розраховувати на якісну медичну і психологічну допомогу.

Для якнайшвидшої соціальної адаптації проводяться групові та індивідуальні заняття з психологом і підбираються захоплення за інтересами. Крім того, пацієнту призначаються істотно поліпшують загальний стан його організму фізичні навантаження (теніс, тренажери, спортивний майданчик).

ознаки наркозалежності

Розпізнати, що людина приймає наркотики, можна досить легко. Практично всі види наркотиків викликають різку зміну настрою, сильне звуження або розширення зіниць, проблеми з апетитом і порушення режиму сну і відпочинку. Наркозалежний хворий періодично може бути занадто млявим і гіперактивним. Крім того, при наркозалежності з’являється порушення координації, зміна мови і кольору шкіри.

У разі прийому галюциногенних препаратів з’являються різні галюцинації, і хворий поводиться неадекватно. Вживання снодійних препаратів призводить до стану, подібного на алкогольне сп’яніння. Психостимулятори викликають крайнє пожвавлення, неможливість всидіти на місці і стрімкість в рішеннях.

При раптовій відміні наркотиків розвивається депресія або психоз, які проходять, як тільки хворий отримує можливість дістати дозу. Тому одними вмовляннями кодозавісімого не вилікувати – потрібно на тривалий термін ізолювати його від друзів наркоманів і можливості безперешкодно купити наркотик.