Головна Цікаво Переваги оптоволоконного інтернету і як його провести в будинок

Переваги оптоволоконного інтернету і як його провести в будинок

Сучасні геймери, стримери і професійні розробники, що працюють на фрілансі, потребують якісної і швидкісний передачі даних, так як різкі скачки і перебої можуть завдати серйозної шкоди основної діяльності та зайві збитки. Активний розвиток технологій дозволило використовувати новий тип інтернет-з’єднання, який побудований на оптоволоконному кабелі. Він відрізняється підвищеною точністю і можливістю забезпечення швидкісного режиму від 20 Мбіт / с до 1 Гбіт / с.

Ключові особливості оптоволокна

Новітня технологія на базі оптоволоконних кабелів передбачає використання тонких скляних проводів (оптичних волокон), завдяки яким вдається виключити навіть невеликі перешкоди в роботі обладнання. Зараз подібне з’єднання є для підключення кожному пересічному користувачеві. Готовий комплект дозволяє домогтися максимально стабільної роботи при будь-яких погодних умовах – в снігопад, грозу або злива. Підключення до оптоволоконної мережі дозволяє запускати фільми у високій якості (підтримка 4К формату), грати в онлайн ігри протягом тривалого періоду часу, запускати стрім в режимі реального часу відразу декількох пристроїв. Оптоволоконний зв’язок функціонує без затримок на відміну від звичайного інтернету, тому вона ідеально підійде тим користувачам, які регулярно проводять трансляції. Підключитися до ефіру зможуть користувачі з віддалених міст і регіонів. Навіть в тому випадку, якщо кількість глядачів різко зросте, така зв’язок не перерветься на середині. Додатковою перевагою є те, що користувач зможе запросто запускати гри з дозволом FullHD

Поточні характеристики PON роблять технологію дуже конкурентоспроможною як в міському середовищі, так і за межами цивілізації.

Серед основних переваг оптоволоконного інтернету фахівці виділяють:

  • максимальна швидкість прийому / передачі даних становить до 2,5 Гб / с в залежності від підібраного тарифу, одночасно на високій швидкості можуть успішно
  • функціонувати до 8 пристроїв;
  • можливість підбору унікального тарифного плану;
  • передача сигналу без додаткових затримок;
  • можливість безпечної передачі даних;
  • просте підключення і відсутність необхідності в покупці габаритного обладнання;
    безпечна передача даних і тривалий період служби оптоволокна (в межах 20-25 років).

Як оперативно отримати доступ до високошвидкісного і безпечного підключення?

Отримати надійний оптоволоконний інтернет дозволять послуги компанії forsage.vip. Клієнти інтернет провайдера Forsage в Дніпрі зможуть самостійно підібрати оптимальне набір опцій в залежності від необхідної швидкості і вартості.