Головна Цікаво Підтримка інновацій і стартапів – важливий вектор роботи Уряду

Підтримка інновацій і стартапів – важливий вектор роботи Уряду

Про важливість розвитку високотехнологічної економіки сьогодні, 25 травня, розповів заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук, який перебуває на Львівщині із робочим візитом.

За його словами підтримка інновацій – важливий чинник розвитку економіки, а охорона прав інтелектуальної власності повинна здійснюватися на національному рівні.

«Міністерство економічного розвитку формуватиме політику, яка полегшить пошук фінансування, підтримки стартапів, розвитку державних та недержавних програм підтримки. З часом більшість новаторських ідей має втілюватися в в реальні проекти, а не залишатися на полицях лабораторій чи дослідницьких центрів», – зазначив Михайло Тітарчук.

Головним розробником законопроекту «Про розвиток інновацій» є Мінекономрозвитку. Нове законодавство про інновації має створити фундамент про підтримку інновацій, закріпити сучасні принципи та поняття згідно з кращими міжнародними практиками.

Також заступник міністра наголосив, що через нагальну потребу змін у сфері інтелектуальної власності реформа системи стала пріоритетною для Уряду.