Головна Цікаво Питання змін до обласних програм та виділення коштів на потреби області обговорили...

Питання змін до обласних програм та виділення коштів на потреби області обговорили на бюджетній комісії

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку під час засідання сьогодні, 1 червня, заслухала інформацію про виконання обласного бюджету за I квартал 2018 року, а також розглянула низку листів-звернень про виділення коштів на різні галузі.

За інформацією департаменту фінансів Львівської ОДА, за підсумками I квартал 2018 року, область має позитивну динаміку зростання надходження податків і зборів – це +32,8% до аналогічного періоду минулого року. За цих умов обласна скарбничка має 47 млн грн понадпланових надходжень податків і зборів загального фонду обласного бюджету.

Депутати, розглянувши листи-звернення, які надійшли в комісію, підтримали виділення коштів, зокрема: КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв» для встановлення системи кондиціонування – 2 млн грн; КЗ ЛОР «Львівська обласна філармонія» на проведення реконструкції горища з влаштуванням службових приміщень – 410 тис грн; військовій частині 3002 Західного ОТО НГУ для ремонту приміщень військового містечка м. Дрогобич – 500 тис грн (на умовах співфінансування); амбулаторії сімейної медицини у с. Суховоля Бродівського району на завершення реконструкції – 200 тис грн; КЗ ЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака» для придбання автомобіля – 210 тис грн.

Крім того,члени комісії проголосували «За» внесення технічних змін до низки обласних програм.

Додамо, що комісія також погодила проект рішення «Про підтримку ініціативи щодо оголошення природної території м. Моршин курортною територією державного значення». Передбачається, що статус курортної території державного значення забезпечить збереження природних ресурсів, покращить інвестиційний клімат, загалом матиме іміджевий характер для курорту.