Головна Цікаво Подушка для вагітних – м’яке гніздечко для двох

Подушка для вагітних – м’яке гніздечко для двох

1478

Вагітність – час для жінки, коли її тіло для повноцінного відпочинку потребує особливого комфорт. Подушка для вагітних – зручний і дуже корисний м’який аксесуар, який також стане в нагоді в перші місяці життя малюка.

Чим корисна подушка для вагітних?

Комфортний відпочинок вагітної мами. З другого триместру майбутня мама вже має досить округлий животик. Тіло жінки змінюється, а разом з цим з’являються такі «вагітні» проблеми, як незручність в положенні лежачи, набряклість ніг, що тиснуть відчуття внизу живота і тазостегнових суглобів. Раніше майбутні матусі вирішували ці завдання за допомогою безлічі маленьких подушечок, складених ковдр або рушників, які підкладали під ноги, спину, стопи. Подушка для вагітних – це сучасне, багатофункціональний пристрій, який допомагає жінці прийняти максимально зручне і правильне (з ортопедичної точки зору) положення в ліжку. Цю ж подушку можна використовуватися сидячи в кріслі – вона служить хорошою опорою для попереку. Комфортно намастив в ліжку з подушкою, жінка розвантажує хребет, знімає зайвий тиск з матки, при цьому не порушується кровообіг в органах тазу. Малюк вчасно отримує з маминої кров’ю кисень.
Благополучне грудне вигодовування. У перші місяці після народження важливо зробити годування грудьми зручним для мами і малюка. За допомогою зігнутої пружною подушки набагато легше прикладати дитину до соску в положенні лежачи або сидячи. Кращі подушки дозволяють жінкам довго перебувати в одному положенні (малюк може смоктати мамині груди до 45 хвилин!) Без перенапруги м’язів, втоми в спині, без відчуття оніміння в руках.
Безпека малюка-повзуна. Відгуки досвідчених мам показують – вигнута подушка може служити своєрідним м’яким гніздечком для малюків, які ще невпевнено тримає спинку в положенні сидячи. Посадивши дитину в м’яке кільце, можна бути впевненим, що в разі падіння він не вдариться головкою об підлогу або кут меблів.
Як вибрати подушку для вагітних – 5 порад

Якщо очікується двійня – краще купити подушку великого діаметру.
В якості наповнювача в подушці для вагітних повинен бути холлофайбер, силікон або пінополістирол. Це найбільш екологічні матеріали, в яких не скупчуються мікроорганізми, алергени, пил.
Хороші якісні подушки повинні мати знімний чохол з натуральної тканини – бавовна, льон.
Ідеально, коли всю подушку можна прати в машині-автомат.
Купуючи подушку, краще віддавати перевагу фабричним виробам відомих торгових марок.
Більш детальну інформацію, про те якої форми подушка для вагітних краще; як її підбирати з урахуванням статури жінки – всю цю інформацію можна отримати в режимі безкоштовної онлайн-консультації: інтернет-магазин Med-magazin.ua. На цьому ж сайті можна порівняти: яка ціна на виріб мінімальна. Компанія пропонує подушки для вагітних українських і зарубіжних торгових марок.