Головна Цікаво Вітаємо з оновленою поштою!

Вітаємо з оновленою поштою!

У п'ятницю, 15 листопада, напередодні Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку, в Ожидові відбулася довгоочікувана подія. Тут  врочисто відкрили та освятили нове приміщення місцевого відділення поштового зв'язку – одне із найбільших в Буському районі, яке охоплює Ожидів, Янгелівку та Закомар’я, надаючи широкий спектр сучасних послуг. Це і переказ коштів, і оплата комунальних послуг, і оформлення передплати на друковані видання й інше.

Проблема створення комфортних умов працівникам Ожидівського відділення назрівала давно, адже старе приміщення пошти не лише не відповідало елементарним вимогам, але й з кожним роком все більше руйнувалося. Отож чудовою альтернативою стала ідея встановлення малої архітектурної форми, яку, за словами начальника Буського Центру поштового зв'язку №6 Романа Чіпака, вдалося втілити в життя за сприяння Львівської дирекції УДППЗ та її керівника Василя Веселого. Відтак вдалося створити не лише гарні умови праці трьом місцевим листоношам Галині Крит, Наталії Савулі та Іванні Залужній під керівництвом Надії Козачок, але й задовольнити потреби вибагливих споживачів – а це більше 2500 мешканців Ожидівської сільської ради.

Про це йшлося на знаковій для села події, яка зібрала у тісному колі поштарів і людей, яким вони надають послуги. Приємно було почути схвальні відгуки про роботу листоноші і відділення загалом.Так пенсіонерка Стефанія Жученко скористалась нагодою не лише похвалити їх за добру роботу, але й побажати жінкам здоров’я та гідної зарплати. А сімдесятисемирічна Ярослава Солтис з гордістю промовила: "Вони усі – мої учні, чим дуже пишаюсь".

Цієї днини на адресу ожидівських поштарів линули лише схвальні відгуки і щирі побажання, зокрема, від сільського голови Олександри Шах, очільника району Володимира Сая та начальника ЦПЗ Романа Чіпака, які й розрізали святкову стрічку на вході у нове приміщення пошти – хоч і не надто велике, але сучасне, тепле і затишне. А місцевий парох, отець Василь Нецькар, як і годиться за християнською традицією, освятив його (на знімку вгорі). Отож вітаємо жителів Ожидівської сільської ради з оновленою поштою!

Ірина Гаєвська