Головна Цікаво Професійна хімчистка дивана вдома з виїздом

Професійна хімчистка дивана вдома з виїздом

Сучасне суспільство усвідомлює, що в наші дні виклик хімчистки додому – це не привілей, а часом життєва необхідність. Адже якщо питання стоїть у покупці нового дивана або виклик професіонала з очищення меблів додому, то, звичайно ж, вибір буде у бік хімчистки.

Будь-які меблі, як би ретельно за нею не доглядали, згодом засолюються, на них з’являються небажані плями, забруднення, неприємний запах, особливо, якщо в будинку є домашні тварини. Тому виріб вимагає більш професійного догляду за допомогою спеціального обладнання та засобів для чищення. Хімчистка дивана вдома в Києві допоможе вашим улюбленим меблям знову знайти свіжість і лиск.

Як часто потрібно проводити хімчистку дивана та килимових виробів

М’які меблі, килими схильні до накопичення бруду, пилу, через деякий час яскраві фарби матеріалу тьмяніють, а м’який ворс оббивки затирається. Якщо спробувати відчистити диван чи килим самостійно вручну, ефект може бути протилежним. Плями можуть ще більше закріпитися на тканині, а також з’являться додаткові розлучення. Крім того, звичайні миючі засоби можуть залишити неприємний запах на матеріалі, що тільки посилить стан виробу.

Тому рекомендується довірити роботу професіоналам, які використовують екологічно чисті та безпечні як для мешканців, так і для вихованців миючі засоби, що не викликають алергії та дратівливого ефекту. Однією з таких професійних компаній є клінінгова компанія “Білий Тигр”. Чищення здійснюється у вас вдома або з вивозом в цех. Вам не потрібно думати про транспортування своєї речі, адже майстер сам приїде до вас.

Чому зручна хімчистка виробів із викликом додому

Виклик клінінгу додому зручний тим, що ви самі вибираєте оптимальний час, щоб запросити майстра. Рекомендується проводити хімчистку м’яких меблів або килимів регулярно раз на півроку. Але не виключені такі випадки, коли на виробі з’явилися плями після святкування, якщо випадково пролили вино або ж на матеріал потрапили залишки їжі. У такому разі краще не чекати встановленого часу, а викликати чищення якнайшвидше. Крім того, кому сподобається жити з яскравою плямою від вина на килимі?

Чищення килимів та м’яких виробів у Києві компанією «Білий Тигр» здійснюється лише за допомогою професійного обладнання, що ефективно справляється з будь-яким типом плям та джерелом забруднення.

Переваги компанії «Білий Тигр»:

  • оперативна, якісна робота;
  • відмінний довготривалий результат;
  • широкий спектр робіт;
  • безпечні, екологічні миючі засоби;
  • виїзд додому;
  • доступні ціни.