Головна Цікаво Програма для автоматизації ресторану

Програма для автоматизації ресторану

265

Чи знали ви, що за допомогою всього однієї програми можна автоматизувати процеси всього ресторану? Так, ще кілька років тому багато хто, почувши це, покрутили б пальцями біля скроні, але зараз все менше явищ і речей залишаються з печаткою “неможливо”

Сьогодні ми з вами будемо говорити про те, як можна автоматизувати ресторанні процеси, і що з себе представляє дана програма.

Автоматизація процесів ресторану – чому це затребувано зараз?

По-перше, це так затребуване оскільки більшість бізнесів, які відкриваються кожні півроку-рік в будь-якому великому місті країни, пов’язані саме зі сферою громадського харчування.

По-друге, розробники програми поділяють думку всього світу про те, що за автоматизацією всіх сфер наше майбутнє. І ми з ними також не можемо не погодиться, оскільки контролювати бухгалтерські обліки, наявність продуктів, відстеження часу роботи кожного співробітника – складно. Але коли перед вами один електронний пристрій з програмою, то тут вже зовсім інша розмова.

Програма “Poster”

Власне, давайте тепер поговоримо про те, що ця програма вміє і чим вона може бути вам корисною.

Перше, на що варто звернути увагу – проста графічна статистика прибутковості та успішності вашого бізнесу. Всі аспекти доступні і розписані більш детально в цьому розділі.

Друге, що також є важливим аспектом – складський облік. Кожен грам всіх продуктів на складі буде врахований і не буде списаний без вашого відома.
Третє – бухгалтерія і касові зміни. Цей блок дозволить вам контролювати всю прибутковість за день, тиждень, місяць і навіть рік, завдяки цим розділах програми.

Четвертим пунктом хотілося б виділити систему розробки мотивацій для співробітників і акцій для залучення клієнтів. Тобто за фактом, можна вибудовувати маркетингові ходи, рекламні компанії та багато іншого через всього один додаток і будь-який девайс.

До речі, “Poster” працює не тільки на комп’ютері, але також і на смартфоні, планшеті і інших пристроях. Тому навіть якщо в перебуваєте далеко від місця розташування свого бізнесу, то ви з легкістю зможете керувати ним дистанційно.

Все це в сукупності дає вам можливість ефективніше просувати свій ресторанний бізнес, заробляючи набагато більше. Адже все зараз залежить від того, наскільки грамотно ви застосовуєте сучасні програми і технології в, вже звичну для всіх, схему ведення ресторанного бізнесу.

Тому якщо ви хочете, щоб ваш ресторан вже завтра заробив по іншому, то випробуйте додаток “Poster” безкоштовно.