Головна Цікаво Найпалкіші фанати – у «Доброму серці»

Найпалкіші фанати – у «Доброму серці»

1511

Свідками переконливої перемоги нашої національної футбольної збірної стали 12 вихованців дитячого будинку "Добре серце" з с.Новий Милятин (на знімку зліва), які завдяки ГО "Завжди Вірні" мали змогу відвідати поєдинок з Сан-Марино.

З неприємного моменту можна згадати хіба автомобільні затори по дорозі до стадіону (хоча виїхали заздалегідь) і людей у формі, які пропускали до стоянки стадіону з вулиці Стрийської лише "круті" джипи, а на наші благання пропустити вихованців дитячого будинку реагували погрозами. Та все ж на секторі вдалося зайняти місця за одну хвилину до виконання Державного гімну України.

Вразило, як діти підтримували всі заряди та пісні фан-сектору, в унісон реагували на події на полі. Малеча отримала у цей вечір масу позитивних емоцій і, мабуть, ще надовго закарбується у них в пам'яті поїздка на цей матч. А колись переповідатимуть вже своїм дітям, що були безпосередніми свідками найбільшої перемоги збірної України.

Також з табору фанатів ФК Карпати надійшла ще одна цікава звістка: на відкритті виставки тематичної графіки "Завжди Вірні" від Нестора Гука одне із найбільших захоплень викликала картина з портретом найменшої представниці дитячого будинку "Добре серце" – Адріанки з левчиком у руках (на знімку справа).

Тарас БАЛАНДЮК