Головна Цікаво Сайт візитка: ціна та особливості веб-ресурсу

Сайт візитка: ціна та особливості веб-ресурсу

Якщо раніше сайт вважався справжньою розкішшю, то тепер це необхідність, без якої неможливо працювати у глобальній мережі. Більшість компаній замовляють розробку комерційного ресурсу, щоб отримати додаткове джерело клієнтів. Варто також відзначити, що наявність сайту позитивно позначається на іміджі компанії, що дозволяє підвищити рівень продажів та заслужити довіру потенційних клієнтів. Проте й у цій справі є свої нюанси. Неякісне бізнес-рішення не тільки стане марною тратою коштів, а й відштовхне аудиторію від вашої фірми. Саме тому до вибору підрядника слід поставитися серйозно.

Багато замовників досі не розуміють різницю між звичайним ресурсом та сайтом-візиткою. Останній вид сайту в більшості випадків включає лише кілька сторінок, на яких розміщена основна інформація про компанію, вироблену продукцію або послуги.

Однією з найпопулярніших послуг веб-студії Апельсин є розробка сайту візитки у Києві. Фахівці цієї агенції мають великий досвід у сфері програмування. За час діяльності студія встигла досягти певних висот.

Переваги створення сайту візитки

Протягом багатьох років наявність такого ресурсу вважалося очевидним плюсом для бізнесу. В даний час у кожної компанії має бути власне представництво у глобальній мережі. До переваг сайту-візитки можна віднести:

  • доступну ціну;
  • можливість заявити про свою компанію велику кількість людей;
  • покращення репутації фірми.

Створити сайт візитку можна в досить короткий термін, а для управління проектом вам не доведеться довго вчитися.

Чому варто замовити сайт візитівку у студії Апельсин?

Більшість підприємців, які вперше звертаються по ці послуги, не до кінця розуміють, як знайти надійного підрядника. Кількість підприємств, що працюють у цій галузі, обчислюється десятками. Проте створити якісне бізнес-рішення можуть лише одиниці. Ми рекомендуємо не витрачати свій час на марні пошуки, а одразу звернутися до професійної студії Апельсин. Підрядник та замовник взаємодіють на договірній основі. Співробітники компанії до встановленої дати створять ресурс. Клієнти, які вже зверталися до послуг даної студії, замовляють тут інші види робіт, наприклад, просування сайту, оренду хостингу тощо.

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з менеджером веб-студії Апельсин.